Forum: Concursuri CONCURS lanca - Magia CRACIUNULUI in paradisul alb

  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    ...se duce sa croseteze costumele de cadane....:))

    01.11.2010, 22:00:24
  • lanca
    lanca

    JWL, a fugit cind a citit ca i-am mai pregatit 2 idei de-ale mele :PP:)))))))))))))

    01.11.2010, 22:09:12
  • mady68
    mady68

    sa credeti voi ca ma sperii asa usor,am embargou la calculator de la fiica-mea,ma duc sa crosetez pentru concurs

    02.11.2010, 00:11:23
  • artemiza.design
    artemiza.design

    Mai, eu acum ma opinteam sa ma apuc de facut ceva pentru concurs si cand colo, voi l-ati si incheiat, ati vandut tot, ati dat premii, v-ati scaldat in sampanii,...(: Asa de scurt a fost concursul asta? E clar, sunt aeriana! Nu am citit cu atentie datele. Oricum, eu abia de acum intru in atmosfera de Craciun, intotdeauna dupa ce apar ornamentele prin magazine. Da,ce sa mai,...FELICITAAAARI! Castigatori, vanzatori, organizatori, votatori,...va felicit!
    lanca, premiul pentru absenteism cand il dai?

    02.11.2010, 17:52:30
  • lanca
    lanca

    artemiza, esti o dulce!! bag prelungiri pentru tine...:P da' mai bine te-ai apuca de lucru pentru concursul celor 3 cosinzene, plus fat-frumos (tiberiu, 1/2 din punctG, adica punctul lui G , ma fac ca nu stiu ce-i ala orgasm, ca's inca mica :D) .... se anunta mega-interesant :)
    hai, spor la lucru si noteaza in agenda data de final :P

    02.11.2010, 20:05:00
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    ..vai...vai...vai...nu-i trecut de ora 10:)):)):))...Ne amendeaza CNA-ul..:)):))
    Artemizaaaa...hai sa luam noi doua o sampanie,si-asa si eu am absentat de la premiere:))..ne facem groggy,te cooptam si pe tine in "Echipa lancastica" pe urma mergem sa "vizitam" o banca...nu de alta...dar,la Lancuta noastra treburile merg cam asa:"Ochii vad,inima cere,portmoneul da si da",asa ca o sa aiba nevoie de "creditare"...cum se anunta un nou concurs in care vor aparea minunatii,vai si-amar de bietul portmoneu:)):))
    Acuma...daca nimerim banca din parc,asta e...dam vina pe sampanie

    02.11.2010, 20:40:07
  • lanca
    lanca

    JWL, hai ca lesin de ris, ce bine ma cunosti :P daca mor, imi puneti epitaf pe mormint vorbele tale...:))))))))))))))))
    cit despre cna, merg cu mircea badea la miting si se rezolva :P

    02.11.2010, 20:45:39
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    ...a-ha!!!!Eu am fost rapid-rapid si am cumparat sampania...da'Artemiza nu-i...tu lesini.....mady e pedepsita......beau singura,ce-o fi o fi....si-asa n-am baut in viata mea alcool:)):))incep acum...

    02.11.2010, 21:31:49
  • mady68
    mady68

    chiar ca sunt pedepsita,1 minut si out,va pup,de-abia astept sa vad ve ''avioane cu idei zboara prin Galati'',astept sa fiu contactata de ''martieni;''

    02.11.2010, 23:14:18
  • artemiza.design
    artemiza.design

    Love, din pacate, eu n-am voie la beuturi, nu te pot sustine decat...dupa, dupa ce ai baut si portia mea. Da pot sa-ncerc cu ceva de la magazinele de vise ca sa ma transpun ieuforic in atmosfera. Lanca (sau Ianca?...ca tot nu-ti stiu numele corect), nu are a se plange in ce priveste banii, nu cred eu ca a tocat inca toti cei 25% de i-a dat guvernu.
    Ai grija la Mircea Badea, pe ala nu te prea poti sprijini ca pica in spagat cand ti-e lumea mai draga!
    ...si DA, o sa trag ca nebuna pentru puntul G, o sa-mi canalizez toate energiile inspre acolo! E un sfat intelept Lanca, demn de urmat. Multumesc!:))

    02.11.2010, 23:49:28
  • lanca
    lanca

    pai, artemiza, daca nu bei, nu fumezi si e stiut ca suma viciilor e constanta, ori a) visezi cu prafuri, ori b) aterizezi la punct G :P:D mai ieftin si mai sanatos varianta b )
    JWL, tot nebautoare...si la cit e de vioaie, ca si mady dealtfel, cred ca tot punctul G e secretul!!!
    mady, miine trimit poze cu caposii incaciulati iar comenzile vin din partea acestor domni de 3 si 5 ani :))

    03.11.2010, 00:09:26
  • lanca
    lanca

    si sint LANCA, da' raspund si la IANCA, ca nu sint fudula :P

    03.11.2010, 00:11:00