Forum: Concursuri CONCURS:"ASTA SUNT EU!"

  • BijouxBlackDiamond
    BijouxBlackDiamond

    Va salut inca o data fetelor :). Va felicit pentru toate creatiile minunate, pentru munca si devotiunea care sa vede in fiecare dintre ele si nu in ultimul rand pentru ideea minunata care ne-a permis sa ne aratam talentele si mai ales sa ne cunoastem.
    Felicitari Andra! Sunt sigura ca vom vedea multe creatii superbe de la tine! Tine-o tot asa!
    Multumim ca ne-ati dat sansa sa participam, si mai mult, sa castigam o creatie oferita cu atata caldura. Cerceii castigati sunt superbi si au si Andreea o sa ne luptam intre noi ca ii putem purta mai des si mai mult.
    Inca o data, Multumim! si asteptam cu nerabdare urmatorul concurs, pe care speram sa il putem onora.

    Cu Drag,

    Raluca (uitandu-se peste umarul meu) :)

    15.04.2011, 22:10:07
  • Live
    Live

    N-am fost fan Michael, dar...unde e, atunci e!
    http://www.youtube.com/watch?v=FtWrHQSpeEQ&feature=related

    15.04.2011, 22:13:40
  • BijouxBlackDiamond
    BijouxBlackDiamond

    Clarificare: Andreea se uita peste umarul meu.
    oups...
    * Cerceii castigati sunt superbi si atat eu cat si Andreea o sa ne luptam intre noi care sa ii poarte cat mai des si cat mai mult*

    offf... ce face o zi de cursuri din capacitatea de concentrare a omului...

    Scuzati va rog :)

    Va pup dulce

    Ralu

    15.04.2011, 22:23:02
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Cristina, pai io nu mi-s a nimanui p-aici! S-a nimerit sa ajung pe-aici prin sector in urma cu ceva timp, vreun an pentru cursuri, pe-aici si-a gasit si frate-miu chirie si pe-aici am stat mai multisor (am mai stat si in 5). Urmatoarea mutare nu stiu pe unde-am s-o fac, frate-miu zicea ceva de schimbat zona pe la sfarsitul verii... om vedea :)

    Ar fi bun un vin , mai linisteste intr-adevar :p
    Si nu e bine cu depresiile, o stiu bine....

    16.04.2011, 00:08:46
  • Live
    Live

    Muzica rock ajută la "eliberare", la descărcare, în cazuri disperate:D precum mi-s io. Dacă tu spui, Andra, că niici cu tine nu ne-ar fi ruşine la capitolul "varză-n neuroni", ia d-aci, de la mine pt tine!
    http://www.youtube.com/watch?v=9mb3m-0FDiY

    16.04.2011, 00:21:03
  • Goldina
    Goldina

    Felicitari castigatoarelor, intr-adevar in creatiile lor se vede cata munca s-a depus!!!!! Felicitari si tuturor participantelor, important este sa participam mai mult decat sa castigam. Felicitari organizatorilor!!
    Desi si eu sunt debutanta intr-un concurs Breslo, am totusi o mare satisfactie personala, ma aflu si eu pe la jumatatea clasamentului heheheh, lucru la care nici nu m-am asteptat:)))
    Pupici!!
    PS: Astept cu nerabdare urmatorul concurs:))))

    16.04.2011, 00:59:21
  • jinarlavinia
    jinarlavinia

    multumesc mult si eu celor care m-au votat , si multumes xandra pentru premiu, acum mi-ati facut pofta de concursuri si sper sa mai particip. JWL felicitari pentru organizare , ai fost intradevar o gasda minunata si felicitari tuturor participantelor si castigatoarelor

    16.04.2011, 01:22:00
  • jinarlavinia
    jinarlavinia

    si pentru urmatorul concurs particip si eu cu premii pentru concurenti daca primiti :))

    16.04.2011, 01:23:17
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    bineinteles ca te primim cu mare drag lavinia!

    Cristina, nu prea le am eu cu rock-ul dar recunosc ca uneori merge!

    Voi asculta maine ce mi-ai dat tu, acum e cam tarzior :D si ma bag la somnic!

    Pup!

    16.04.2011, 02:07:25
  • lanca
    lanca

    LA MULTI ANI FERICITI, Eleonora! Felicitari pentru cistigarea concursului, eram PRECISA, vorba marmotei :P

    16.04.2011, 02:44:01
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Daa,c e uituca sunt!!!! La multi ani Eleonora! Sa fii fericita si iubita!!!

    16.04.2011, 02:48:51
  • jutacs
    jutacs

    Draga Silvia, si toata lumea din concurs!
    Va felicit pe toate, mi-a placut enorm sa particip la concursul acesta. A fost o placere sa ma delectez cu atitea minunatii. Silvia, multumesc mult pentru invitatie, daca nu-mi atrageai atentia, nu deschidem forumul nici pina acuma.
    Ar fi acum ideal, daca am putea cumpara multe multe lucruri, creatii unele de la altele, doar ca asta e partea mai grea in zilele noastre... Dar ma simt onorata, in urma acestui concurs am ramas cu ceva foarte frumos, am cumparat o piesa superba de la o doamna minunata, Nely, si o alta domna minunata va purta una dintre colierele mele participante in concurs, ea este Dana. Multumesc mult.
    O mica paranteza as face totusi. Eu speram, ca toata lumea va scrie o mica poveste despre ea(el) insasi, asa a fost titlul. Ma gandesc, ca multe dintre voi va cunoasteti deja, am observat din discutii, mie mi-ar fi facut placere sa citesc despre fiecare concurent cate ceva.

    Multumiri pentru posibilitatea de a fi intre voi, sper ca foarte repede cineva va incepe un nou concurs, Silvia, ai fost gazda minunata, abia astept noul concurs!
    Cu stima,
    Judit

    16.04.2011, 03:13:11
  • punctG
    punctG

    La Multi Ani Fericiti! Eleonora

    16.04.2011, 07:53:35
  • carla69
    carla69

    Acuma vad,am castigat ceva?Sau nu vad eu bine,ca nu mi-a mers bine netul de cateva zile,incarca doar cate o jumatate de pagina

    16.04.2011, 08:35:18
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Buna dimineata tuturor!!!Ma bucur enorm de mult pt faptul ca am reusit sa ating o buna parte din obiectivele pe care mi le-am propus pt acest concurs:
    -sa aduc concursurile de pe forum si in atentia unor artizani care nu stiau de ele;
    -sa atrag in jocurile noastre si debutanti(debutanti in ale concursului,ca in materie de mesterit nu e cazul sa-i numim debutanti);
    -sa ne cunoastem putin mai bine;Si aici voi face o parantaza,da,Iudit,ai dreptate si mie mi-ar fi placut savad ca fiecare a scris cate ceva despre el,dar,inteleg si faptul ca unora ,pur si simplu,nu le place sa vorbeasca despre asta.Inteleg si respect dreptul fiecaruia de a spune doar ce si cat vrea.
    -sa atragem si clienti mai multi ,in fond ,datorita lor ne putem vedea si pe mai departe de pasiunea noastra;
    -sa facem bucurii prin premiile date din inima;chiar daca stiu ca aproape fiecare isi poate crea ceva frumos pt propria persoana,un cadou e o bucurie mare.

    Am avut ocazia sa cunosc multe creatoare de care nu stiam nimic,pe altele le-am cunoscut mai bine,am admirat toate acele creatii superbe,si care meriatu cate un premiu fiecare in parte...
    M-am bucurat de fiecare mesaj,de fiecare vorba,de fiecare clipa petrecuta alaturi de voi!Va multumesc tuturor pt ca ati fost alaturi de mine si am avut un concurs frumos!

    Laura,nici nu se putea sa nu te clasezi bine,creezi atat de frumooos!!!Eh,cu tine am cam dat-o eu in bara,dar,de...Si eu astept urmatorul concurs,asa fac de fiecare data,mi-e tare drag sa ma zbat pt o idee,sa creez pe tema dat,sa ma agit din cauza timpului.....

    Carla,ai castigat premiul pt debut!Sunt convinsa ca o sa mai participi de-acum !

    Lavinia,stii la ce ma gandeam cand am vazut prima data avatarul cu tine si sotul tau???Ca te poti ascunde intr-o cutie de ganduri de-a ta...asa de micuta si delicata esti!!!Multumesc pt aprecieri !!!

    Va doresc tuturor un weekend insorit si linistit!!!

    16.04.2011, 09:03:55
  • carla69
    carla69

    Jewels,chiar nu ma asteptam la nimic.Sigur ca am sa particip dar cu altfel de produse,acum ca incep sa ma obisnuiesc cu stilul de pe Breslo.Nu stiu daca am sa ma ridic la inaltimea voastra,multe produse sunt de-a dreptul minunate,chiar n-am cuvinte,ce am vazut pe aici nu am mai vazut altundeva si ma bucur ca existati.Fac si eu reclama Breslo-ului pe unde pot si la cine e interesat de frumuseti

    16.04.2011, 09:21:52
  • KilyenJozsef
    KilyenJozsef

    Fericitarii! Multumirii! Fericitarii! Ma bucur de tot pentru Andra!

    16.04.2011, 09:52:15
  • simona.florentina
    simona.florentina

    multumesc Andra (am observat ca asa ti se spune pe aici), ma bucur ca iti place sculptura mea, din pacate nu a iest exact asa cum mi-am dorit. abia astept sa inceapa noul concurs. daca o sa pot participa, promit ca o sa fac ceva mai frumos si nu o sa mai folosesc hartie reciclata, e cam capricioasa si mi-a dat multe batai de cap.

    16.04.2011, 10:23:45
  • Live
    Live

    Bună dimineaţa, vă rog!
    Iaca şi io! Cu cafeaua, boieri dumneavoastră, cu cafeaua!
    Aci e o vreme de-ţi vine(vorba tatălui meu) să-ţi baţi copiii. N-am copii, dar aş putea folosi câţiva pisoi.:D Care-hehe!-beau lăptic din străchinuţe cu tot corpul. După care se spală unii pe alţii. Mă rog...e înnorat. Înnorat rău. Iar io sunt, de obicei, precum e vremea.

    16.04.2011, 10:27:34
  • Nisina
    Nisina

    Felicitari tuturor , participanti si castigatori , debutanti si veterani ! Cand am parcurs lista lucrarilor intrate in concurs , gandul m-a dus la titlul unei carti foarte iubite de copiii mei , " Iata ce pot face doua maini dibace " .
    Chiar daca nu a scris fiecare o mica poveste despre ea (el) insusi , am inteles si numai din simpla prezenta la concurs ca in spatele fiecarei creatii sta un suflet cald , dornic sa imparta cu ceilalti bucuria de a face lucruri minunate . Ne-am pus sufletul in palma , ca sa zic asa , si rezultatul a fost uluitor .
    " Juwels with love " au fost toate lucrusoarele prezentate aici , fie ele bijuterii , rochite , botosei , icoane , cutiute , aranjamente , picturi ... Bijuterii cu dragoste , mesterite cu dragoste , daruite cu dragoste .
    Silvia , plecaciune pentru tot ce-ai facut , pt. daruirea si "neobosirea" ta !

    16.04.2011, 10:30:42
  • Nisina
    Nisina

    Cristina , las-o incolo de vreme ! Tu esti "live" , nu playback ! :))

    16.04.2011, 10:34:03
  • Live
    Live

    Păi...aia e problema: că-s "live"! Dacă eram "play-back", era totul însorit. C-ar fi depins de mine, d-aia!:D :))

    16.04.2011, 10:59:31
  • deManacuPenelopa
    deManacuPenelopa

    Pacat, am lipsit tocmai la desfacutul sampaniei si rontaitul piscoturilor...Sper ca nu-i prea tarziu pentru felicitari, in primul rand gratioasei gazde pentru entretainment si organizare, participantilor pentru creativitate si harnicie si, mai ales, talentatei castigatoare, mon Ange, pe care o felicit din toata inima!
    Hip-hip, ura!

    16.04.2011, 17:11:05
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Multumesc din suflet!!!!

    Sampania inca nu s-a terminat, de fapt sarbatoarea abia incepe! Asa ca nu va indepartati prea mult ;)

    16.04.2011, 17:17:31
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Vin eu,vin eu cu sampania!!!Am cate un pahar pentru fiecare....Ma bucur ca ti-a placut totul!Multumesc!

    Si...hip-hip,ura!Daaa...tot pt Andra!

    16.04.2011, 17:19:13
  • mady68
    mady68

    Felicitari castigatoarelor si tuturor participantelor;JWL ai fost la mare inaltime,cea mai tare organizare pna-n prezent,pt asta ai locul 1

    16.04.2011, 19:29:25
  • blanitza
    blanitza

    Inca o data FELICITARI, si pot spune cu mana pe suflet despre concursurile de pe Breslo ca : "Le iubesc mai mult ca ieri, si mai putin ca maine!"
    Atat de multe persoane au intrat si-au scris un cuvant, sau au citit ce s-a scris pe-aici, incat sunt absolut convinsa ca deja patternul s-a creat, iar pt. noul concurs al Andrei, nu ne ramane decat sa ne mutam din acest topic, in celalalt.
    Astept castigatorii celor doua perechi de cerceii - @lorelle si @klaudell - sa vina sa-i comande, la fel, o astept si pe Brandusa, pt a-si alege materialele oferite ca premiu din magazinul meu.

    16.04.2011, 19:35:45
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Mady,multumesc mult!Si voi,cu totii,sunteti pe primul loc in inima mea!

    Asa e,Gabi,ne luam in curand catrafusele si ne mutam vizavi!!:)))))Abia astept!!!

    Lanca si miniart,va astept sa faceti comanda in magazinul meu,ca sa pot pune pachetele la posta luni si sa ajunga la voi cat mai repede!

    16.04.2011, 20:10:25
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Daaaaa....Iata si noua noastra casa!!!!Deci,cu catel,cu purcel,cu cantece si voie buna,ne mutam in noua casa!!!

    16.04.2011, 21:00:58
  • pieseornamentale
    pieseornamentale

    Buna sa va fie inima! Cum de altfel am vazut ca va este chiar buna inimioara la toate. Eu la ora asta am reusit sa intru ca o cucuveluta sa vad ce mai faceti si dupa cite vad un nou concurs este pregatit nu?iar invitatia este pentru toate ?

    17.04.2011, 00:38:16
  • pieseornamentale
    pieseornamentale

    FELICITATARI! CISTIGATOAREI LOCULUI 1. LE FELICIT SI PE CELELATE CISTIGATOARE!

    17.04.2011, 00:46:30
  • pieseornamentale
    pieseornamentale

    TIN SA O FELICIT IN MOD SPECIAL PE JWL CARE A FOST O GAZDA MINUNATA

    17.04.2011, 00:48:26
  • Xandrastyle
    Xandrastyle

    Buna ziua !
    Revin cu mesajul pentru castigatorii locurilor 6,7 si 8, sa intre in magazinul meu pentru comandarea premiilor.
    Multumesc.

    17.04.2011, 11:12:33
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Nely,multumesc mult pt aprecieri!!Iar invitatia de a participa la noul concurs este pt toata suflarea breslasa!!!!

    17.04.2011, 11:58:30
  • monicasandica
    monicasandica

    XANDRA multumesc mult pentru premiu acum am intrat si am vazut...te imbratisez cu drag

    17.04.2011, 12:59:53
  • monicasandica
    monicasandica

    Nely ,ma bucur ca te vad din nou....o luam pe LOVE-SILVA si ne mutam la Andra....nu pot sa raman mult acum... am solutie de permanent pe maini..(urasc permanentul)..va pupicesc

    17.04.2011, 13:04:50
  • Live
    Live

    Pup aci doamnele şi mă mut. Nu la marmacie, ci la concursul nou! Da' aşa...în fugă, căci acuşica mergem jos, la masă, la ai mei socri.

    17.04.2011, 13:36:46
  • Xandrastyle
    Xandrastyle

    Cu multa placere, Monica.
    Astept in continuare pe celelalte doamne cu adresele!

    17.04.2011, 14:16:51
  • NicArt
    NicArt

    AM CASTIGAT?????????? LOCUL... 3???????????????
    Dumnezeule mare. Am lipsit ceva vreme am avut un eveniment cumplit in familie :(( insa acest premiu ma mai incalzeste putin.
    Va multumesc tuturor pentru ca existati!!!!

    17.04.2011, 17:29:28
  • NicArt
    NicArt

    Multumesc pentru premiu Silvia .
    Bijuteriile arata absolut superb o sa le port cu mare placere:)
    Te felicit si pentru acest concurs si felicit toate castigatoarele si toate participantelepentru ca au realizat niste lucruri minunate. Nu stiu cum au aratat celelalte concursuri dar acesta a fost cu adevarat EFERVESCENT.
    Multumesc inca o data si cred ca o sa ma aventurez si in celelalte concursuri.
    Sa fii sanatoasa alaturi de toti braslasii!
    Cu mare drag,
    Nico.

    17.04.2011, 17:48:02
  • Xandrastyle
    Xandrastyle

    Imi pare rau ca sunt sacaitoare, dar vreau sa trimit lucrusoarele doamnelor care au castigat locurile 7 si 8, si inca nu au intrat in magazinul meu sa lase comanda.

    DOAMNELOR VA ROG INTRATI CU INCREDERE SI LASATI COMENZILE, VREAU SA VA TRIMIT PREMIILE, CHIAR DACA SUNT DOAR SIMBOLICE, SUNT OFERITE DIN TOT SUFLETUL.
    VA ASTEPT,
    Corina (Xandra)

    18.04.2011, 12:03:43
  • mssdelilah
    mssdelilah

    Trebuie sa felicit si eu castigatorii/castigatoarele acestui minunat concurs, si nu in ultimul rand, creatiile postate, toate ar fi meritat cate un premiu. Minunate!
    O..doleanta am.. INCA nu s-a revendicat al treilea premiu pus la bataie in magazinul meu, rog castigatorul sa plaseze comanda
    delilah

    18.04.2011, 16:17:40
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Multumim!!!

    Ati incercat sa luati legatura direct cu respectivii? Cred ca e cel mai bien asa, nu cred ca toata lumea mai intra pe forum atat de des perioada asta...

    Va pup!1

    19.04.2011, 01:00:53
  • Live
    Live

    Just to remind you...

    15.08.2011, 22:55:51