Forum: Concursuri CONCURS - SALVADOR DALI

  • Bijourette
    Bijourette

    Recunosc...suntem de-a dreptul uimite si extaziate la ce minuni au iesit din mainile voastre! Cred ca va fi grea votarea; personal chiar nu am sti ce sa alegem...
    @bibidesign: fenomenala broderia...
    ...iar fluturele tau luli22..ce sa mai spunem...deosebit!

    24.11.2011, 20:57:27
  • bibidesign
    bibidesign

    mersici, mersici!
    toate lucrarile sunt grozave!
    abia astept sa vad ce mai apare pana la sfarsit... :)

    24.11.2011, 22:26:07
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    luli22,se pare ca amandurora ne-a placut peisajul cu fluturi mai mult:)))Si eu am ales aceeasi lucrare,trebuie doar sa o pozez cum trebuie si o aduc si eu!

    25.11.2011, 10:06:32
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Grea provocare concursul asta! Felicitari celor care au gasit unghiuri de atac si tehnici de lucru originale in abordarea lui. Sunt lucrari foarte bune, insusi maestrul s-ar uita cu interes, cel putin, la ele :). Ma inscriu si eu cu o lucrare inspirata de o imagine care m-a frapat si m-a intrigat deopotriva in opera lui Dali: www.breslo.ro/Product/Daliphant_491136. Succes tuturor!

    25.11.2011, 17:54:58
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    "Landscape with butterflies"...Alegerea mea finala in materie de lucrare daliniana.
    A iesit colierul pe care il vedeti,un modest omagiu adus Divinului!

    www.breslo.ro/Product/Colier-Vis-dalinian-cu-fluturi_491224

    25.11.2011, 20:38:34
  • Bijourette
    Bijourette

    In acest moment inscrierea la concurs este incheiata! Dimineata vom incepe votarea asa ca...va asteptam la cafea in jurul orei 11! Noapte buna!

    26.11.2011, 00:03:22
  • artemiza.design
    artemiza.design

    Imi pare tare rau ca timpul nu mi-a permis sa-mi termin proiectul. Pentru mine a fost cea mai incitanta tema de pana acum. Se pare ca nu numai pentru mine (dovada lucrarile de exceptie, inscrise). Eu ma inhamasem la un colier "Galateea in sfere". N-a fost sa fie. Astept temele urmatoare. Acum ar trebui sa votez, dar ma tot fofilez, ma tot uit pe lucrari,...zau de pot vota! Sa aleg doar 3,...mi se pare o nedreptate. Ce naiba sa fac?

    26.11.2011, 13:05:58