Forum: Orice altceva De ce o suprataxa alaturia de chiria destul de ridicata?

  • ionelaangela
    ionelaangela

    Am testat :produsul adaugat nou, fara taxa BOOST,a avut fix 2 vizualizari de azi dimineata pana acum,cu vechea platforma aveam cel putin 60 de vizualizari...
    Chiar nu era necesara si aceasta taxa in plus,eu prevad ca ne vom rari dragii mei,vom pleca unul cate unul.
    Chiar as dori sa eliminati acest BOOST,daca doriti incurajarea handmade-ului romanesc in continuare,daca nu chinezariile vor fi la putere si aici,ca ei au banul si noi .?...
    Multumesc!

    11.02.2015, 21:35:12
  • MA.bijoux
    MA.bijoux

    Subscriu la comentariul adaugat de ionelaangela, aceasta taxa BOOST nu ne ajuta pe noi creatorii de handmade, vizualizarile au scazut considerabil, cat despre vanzari nu as putea sa ma pronunt, sunt destul de noua pe aceasta platforma si sincer aveam asteptari mai mari.

    12.02.2015, 08:17:50
  • Beatricebijoux
    Beatricebijoux

    Eu nici acum nu imi dau seama cui ii apar produsele in noutati.Se aleg cumva aleatoriu??????

    12.02.2015, 10:09:45
  • Beatricebijoux
    Beatricebijoux

    Cu sau fara activarea Boost-ului vizualizarile sunt slabe.

    12.02.2015, 10:11:58
  • ionelaangela
    ionelaangela

    Produsele noi apar ,din cate am vazut eu doar celor care au activat la adugarea unei noutati taxa Boost.

    12.02.2015, 10:15:30
  • ionelaangela
    ionelaangela

    Cel mai corect s-a procedat pe vechea platforma Breslo:chiar daca magazinul x adauga de ex. 10 produse noi,se lista doar unul singur si era viziualizat de foarte multe ori(cel putin in cazul meu) si binenteles ca nu plateam o suprataxa.
    Cu noua regula sunt convinsa ca multi cumparatori nu cunosc ce se intampla,si nu vor mai vedea noutatile decat accesand categoria preferata din partea de sus a paginii.

    12.02.2015, 10:20:24
  • Breslo
    Breslo

    Acest topic a fost inchis si mutat in sectiunea "Orice altceva".

    Va reamintim Regulamentul acestui Forum:
    www.breslo.ro/us/forum

    Ce nu este permis pe Forumul Breslo
    Analizarea Politicii de Taxe. Politica de Taxe este stabilita de Breslo si nu poate face subiectul unei discutii publice pe Forumul Breslo.

    12.02.2015, 12:15:37