Forum: Feedback pentru magazinul tau Despre produse vandute si pretul de 1 leu

  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Dora, si eu zic sa lasi tot ce ai lucrat pe blog. Sa vada oamenii care e stilul tau. Plus ca uneori cele mai dragute si migalite chestii se vand repede, si atunci e pacat sa nu le mai poata vedea nimeni.

    @nagual & havin:
    Si mie mi se pare pertinent sa ai voie sa adaugi un produs anulat din nou in magazin. Situatia pe care ati descris-o voi e foarte ok. Eu de obicei schimb stocul in 1 ca sunt prea comoda, dar nu mi se pare aiurea sa il repostezi.

    In schimb, chestia cu promotia pt anumite produse poate fi anuntata in alte feluri. Nu de alta, dar poate ca tu nagual vei posta promotii odata la 2 saptamani, altii le vor posta cu siguranta de 5 ori pe zi. ;)

    Teoretic, nu ma deranjeaza daca cineva, in loc sa creeze ceva dragut, sta si reposteaza de 5 ori pe zi ca sa apara pe prima pagina. Aveti dreptate, poza aia sta uneori doar cateva minute acolo. Ceea ce ma deranjeaza insa e ca astfel poza va fi printre primele si in categorii. Si chiar tu nagual si spus ca se cauta foarte mult dupa categorii, in primele 4 pagini. Daca permitem ca lumea sa reposteze produse pur si simplu, fara niciun motiv, jumatate din vazatorii de pe Breslo vor reposta de cateva ori pe zi ca sa fie vizibili iar eu (si altii)l care nu am timp de asa ceva, voi ajunge in toate categoriile in care sunt prezenta pe ultima pagina. I don't think so ;)

    14.01.2010, 21:37:59
  • Dora1
    Dora1

    bine ! am sa le aduc in blog, dar in grupe separate - tablouri vandute, bijuterii vandute si nu amestecate cu celelalte.
    eu am compus filmulete, cu lucrarile mele, su muzica si le-am postat pe you tube, netlog si in blog :D sa las lumea sa viseze privindu-mi creatile.
    majoritatea fiind unicate si de nereprodus, ma gandeam ca nu are rost sa le mai pun..dar mai stii...daca mi se comanda, poate ca as putea lucra ceva asemanator, in alta gama cromatica

    14.01.2010, 22:33:51
  • AtelierMikaela
    AtelierMikaela

    Cinnamon, ideea era ca un cumparator , pasionat intr-un domeniu, urmareste ultimele pagini (cam pana unde a vizualizat la o cumparatura anterioara).
    Zilele acestea am fost mai libera decat de-obicei, dar in afara de o masca si parca snururi de martisoare nu am vazut alte produse postate repetat. Oare cate persoane fac asta? 10? 20?..Pe o pagina intra 16 pozitii; asta ar insemna un decalaj de 1,hai sa fie 2 pagini fata de pozitia ce ti s-ar fi cuvenit.Poate influenteaza...
    Ce am observat eu insa e altceva. Vizibilitatea multor magazine este practic infima(si multe dintre acestea relativ noi). Si mi-am dat seama de asta urmarind galeriile si cautand eu insami produse pentru propriile liste.Cert este ca am avut surprize placute in ambele cazuri, descoperind magazine de-a caror existenta habar n-aveam.
    Ma pun in pielea unui cumparator; as vrea sa am acces usor la cat mai multe magazine, desi nici timpul meu nu este foarte permisiv.
    Ei. la asta cred ca ar trebui sa ne gandim in primul rand : sa-i facem viata mai usoara si placuta cumparatorului. Dac cum??
    Ar trebui poate ca fiecare magazin(daca vrea!) sa posteze la 3-4 zile un produs (nou sau mai vechi) in magazin, pentru a oferi alternative.
    Nu stiu cum ar fi mai bine... spun asta pentru ca eu m-am inarmat cu rabdare chinezeasca pentru a rascoli Breslo (si stiu ca nu am terminat).

    14.01.2010, 23:14:33
  • mihaalex
    mihaalex

    Multumesc pentru sugestii havin, e o idee si asta cu preturile estimative..dar vezi tu tot nu reprezinta exact realitatea, adica pretul final.

    @Nagual si eu am simtit de multe ori nevoia sa vad o lista cu toate magazinele dar nu cred ca exista optiunea asta pe site asa-i?
    Ceva de genul listei din magazine favorite...si eu am tot rascolit site-ul folosind searc-ul si incercan sa caut dupa tot felul de cuvinte ...dar e migalos, coplicat...si nu cred ca un cumparator ar avea atata rabdare..ei vor sa gaseasca ceva rapid...noi vrem sa aiba de unde alege rapid...so poate pe lista de asteptare a imbunatatirilor isi va gasi candva un locsor si treaba asta.
    E util sa fie si o rubrica cu ultimele magazine adaugate..zic eu.

    Mai am o idee pe care vroiam sa o dezbat cu voi dar nu stiu exact daca sa fac un topic nou: o rubrica de HOW TO unde cine vrea si e dormic sa impartaseasca tehnicile u toata lumea ..sa o poata face..un fel de mic atelier unde sa poti posta mici tutoriale despre cum se fac produsele hand-made.

    14.01.2010, 23:37:08
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    @mihaalex: sigur ca poti deschide o rubrica de tutoriale, cel mai bun loc pt asta ein "tehnici si materiale".
    Doar ca nu stiu cata lume e dispusa sa scrie tutoriale din proprie intiativa, fara sa existe o cerere...Dar poate cine are nevoie de un tut, posteaza acolo si daca are noroc, altcineva ii va raspunde...

    Lista de magazine sau ultimele magazine adaugate sunt pe lista de sugestii.

    @nagual: faptul ca multe magazine nu au vizibilitate se datoreaza in mare parte faptului ca a) posteaza ceva foarte rar sau b) nu isi aleg taguri potrivite la categoriile produsului. Momentan nu sunt multi care sa relisteze produse aiurea (sincer, eu credeam ca intre timp stie toata lumea ca e a no-no), dar tin minte discutiile pe tema asta de pe vechiul forum, cand vedeam efectiv pe prima pagina aceleasi produse over and over again. Atunci s-a stabilit o regula (nescrisa) pe care cred ca ar fi bine sa o "scriem".

    Asta e si problema, ca in momentul in care permitem chestia asta, o sa o faca foarte multi; si o sa o faca mai ales aceia care nu se pot diferenţia de restul prin alte criterii mai...calitative sa zicem. Eu personal cred ca daca cineva vrea vizibilitate trebuie sa posteze mai multe produse (apropo de sa-i dam cumparatorului alternative), sa isi promoveze mai mult magazinul de pe B. (blog, cartied e vizita, fluturasi etc...) si sa faca produse dragute, creative, care sa fie featured des in galerii - e si asta o modalitate de a descoperi si de a fii descoperit. Nu vreau ca sansa mea de a fi descoperita pe B. sa depinda aprope exclusiv de cat timp stau in fata calculatorului sa relistez produse...

    15.01.2010, 00:24:11
  • AtelierMikaela
    AtelierMikaela

    Nu stiu pe vechiul forum care-au fost discutiile si daca ever aceleasi produse erau pe prima pagina;O perioada de cateva luni dupa ce mi-am facut contul intram poate la 2-3 saptamani o data, si-atunci vizualizam prima pagina si cautam furnituri.
    Parerea mea este ca cineva care nu se diferentiaza calitativ, chiar de-si reposteaza produsele tot nu va vinde...
    Ma refeream cand vorbeam de vizibilitate la magazine descoperite de mine, cu produse deosebite (chiar daca gusturile nu se discuta) si cu vanzari zero.Sincer e pacat ca nu sunt promovate -nu oricine are spirit de afacerist, timp ( sau nu poate executa produse la comanda).

    Unde-i lista de sugestii? Am gasit doar o lista pe partea stanga in care figureaza numele magazinelor ce au produse postate pe pagina respectiva. Ajuta pe cineva? Mai interesant mi s-ar parea atunci cand se cauta produse intr-o categorie, la produsele ce apar listate pe pagina sa apara undeva ceva de genul: "Produse de acelasi gen mai puteti consulta la..." si insirate numele magazinelor ce au produse in categoria respectiva, aranjate cronologic. Consider ca varianta aceasta ar fi un plus pt.toata lumea si o modalitate de-a constientiza cam pe unde te afli in lista. Voi ce spuneti?

    Referitor la promotii trebuie gasita o varianta acceptabila pt.toata lumea si cu vizibilitate pe prima pagina -eventual o categorie distincta? , dar nu pe forum, pt. ca aici intra O parte dintre vanzatori.

    Repostarea unui produs a carui vanzare a fost anulata iarasi mi se pare ok.

    15.01.2010, 09:47:53
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Stiu, sunt multe magazine dragute care nu au vanzari. Dar solutia nu cred ca e sa reposteze produse.

    Si da, cei care nu se diferentiaza calitativ nu vor vinde poate mult mai mult fiindca sunt pe primele pagini; dar le vor scadea vanzarile celor care fac produse frumoase si NU relisteaza. Fiindca aceea vor ajunge pe ultimele pagini in categorii unde nimeni nu se uita. Anyway, daca e asa important topicul asta, propun sa deschidem o noua discutie la "sugestii" si sa supunem la vot.

    Cand ma refeream la lista de sugestii, vroiam sa spun ca ideea a fost mentionata la "sugestii" si s-a dezbatut acolo daca o lista cu toti vanzatorii e buna sau ce alte liste s-ar putea face cu magazinele.

    In schimb, ideaa cu "produse asemanatoare gasiti la.." mi se pare f. buna. Nagual, nu deschizi un topic despre asta la "sugestii"? sa isi dea si altii cu parerea...

    In fine, ca sa nu o lungesc, astept alte comentarii cu privire la cele 7 reguli propuse mai sus...Lipseste ceva? trebuie schimbat ceva? In special la punctele 3 si 6?

    15.01.2010, 13:06:46
  • Lauralia
    Lauralia

    Cinammon, imi pare rau, dar nu sunt de acord nici eu cu punctul 7. Eu am produse care iau mult timp de lucru (ma pot intinde si vreo luna la un colier), nu am cum sa afisez des, asa ca din cand in cand (cam la 4-7 zile) mai repostez, si cred ca asta e pur si simplu parte din concurenta. E un obicei pe care mi l-am facut pe (unde concurenta e cumplita si repostarea e regula de baza, chit ca acolo fiecare repostare chiar costa bani!) Trebuie sa recunosc, nici nu mi-a trecut pana acum prin cap ca ar fi ceva in neregula cu asta. Sunt impotriva repostarilor exagerate, la fiecare cateva ore sau in fiecare zi, dar cred ca o repostare ocazionala arata clientilor ca acel magazin este inca "viu".
    Laura

    17.01.2010, 00:06:41
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Okay, deschid un topic nou in care sa se poata "vota" repostarea produselor.

    In rest, merg regulile astea?

    17.01.2010, 13:43:07
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Am deschis o noua discutie. Vroiam doar sa adaug ca pe , unde repostarea costa, fiecare se va gandi bine inainte sa reposteze (raportul cost-beneficiu) si in niciun caz nu se va reposta fiecare produs din magazin. Pe Breslo, unde repostarea va fi gratis si la indemana oricui, abuzurile vor fi la ordinea zilei. Dar sa vedem ce iese la vot si ce zice si Luigi :)

    17.01.2010, 15:08:59
  • DreamerGirl
    DreamerGirl

    cat de mult timp pot avea unii :)) scrieti aici zute de mii de randuri ...nici n-am apucat sa citesc tot dar cred ca am prins ideea in mare...

    Oricum abia vin din magazinul meu de unde am sters 2 "oferte" la atentionarea domnului Luigi si a lui Roxi :) in fine... nu consider ca am facut o crima pt ca am postat de sarbatori o oferta cu -20% si alta cu 1+CADOU, cadourile chiar erau palpabile si specificate in descriere :)

    Am sa dorm linistita de acum pt ca ma gandesc ca nu am fost eu prima care a pus reducerea pe breslo. Omorati-l pe primul/prima :)) nu-mi omorati mie capra.


    Si nu ma scuz justificand postarea reducerii in magazin doar ca am vazut si la altii, doar ca am considerat ca nu intra decat f putini cumparatori pe forum sa vada sectiunea oferte si promotii sau politica magazinului si in magazin erau mai vizibile.

    Cam atat :)

    18.01.2010, 17:47:35
  • ladybeads
    ladybeads

    www.breslo.ro/Product/kitty_117325
    uite un exemplu de twilight zone.
    am vazut azi dimineata si presupun ca si altii au mai vazut aceasta imagine adorabila a pisicutei galben-roscate. am dat click, si nimic, imi apare o descriere care se rezuma la un cuvant Kitty.-kitty nu era un tablou sau un servetel, sau chiar o reclama ptr o noua marca de hrana pentru pisici.
    care este scopul acestei postari?
    doamna sau domnisoara are doar acest produs?!?-care de fapt nu este produs si se vinde la un leu in magazin, asa ca nu poate fi vorba de o tactica de marketing pentru a atrage clienti.
    sunt derutata

    18.01.2010, 18:35:36
  • ladybeads
    ladybeads

    ps:kitty a fost vizualizata de 68 de ori, si ca disclaimer nu o cunosc pe proprietara magazinului si nu am nimic personal cu ea.

    18.01.2010, 18:36:22
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Kitty is cute, dar sper s-o revad in avatar si nu ca produs :))

    @dreamer: hey, nu trebuie sa te superi, iti dai seama ca e chiar imposibil sa determinam acum care a fost primul/a care a inceput cu promotiile.

    18.01.2010, 18:47:59
  • dodo
    dodo

    Nu am timpul necesar sa citesc chiar tot ce se discuta pe Forum, urmand ca ulterior democratic sau nu sa se intocmeasca un regulament sau amendamente la regulamentul existent.
    am si eu o sesizare in legatura cu promotiile pe care le ofer clientilor sau privitoruilor in magazinul propriu asupra caruia cred ca am cel putin dreptul de postare atat timp cat respect conceptul de handmade.
    sugerez ca pentru o vizibilitate maxima, si poate ca sunt in asentimentul multor magazine ( persoane, in fond ) sa existe in categorii si o sectiune cu " Promotii " in care oricine interesat ( cred ca in special cumparatorii ) sa navigheze cu interes.

    18.01.2010, 20:09:00
  • DreamerGirl
    DreamerGirl

    nu m-am suparat eu :)) eu doar am ras si am comentat [t ca m-am simtit si eu si nu am vrut sa raman nesimtita :))

    18.01.2010, 20:14:18
  • dodo
    dodo

    De atatea ori se face referire la ca devine obositor!chiar nu se poate intocmi ceva ( numiti-l regulament, reguli, amendamente, etc ) conceptie proprie , ca tot este un site de handmade unde se presupune ca aduna oameni nu numai cu imaginatie cat si cu multa initiativa.
    de ce nu se copiaza integral , daca asta se doreste?atunci sa nu ne mai invartim in jurul cozii!

    19.01.2010, 15:10:22
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    @dodo: Scopul B. nu e de a deveni noul . Acum, dupa reorganizarea paginii cu produse, nici nu mai seamana cu , ceea ce e de bine zic eu! este cea mai mare comunitate de handmade si banuiesc ca este in semnsul asta un model pentru B, nimic mai mult. Cel putin eu stiu ca am cateva role-models de pe , si mi-ar placea sa ajung intr-o zi la nivelul lor de "skill" si profesionalism...
    a fost dat ca exemplu de site unde se permit/incurajeaza repostarile, iar eu am adus argumente (pertinente zic eu) de ce B. nu e la fel ca si de ce strategia nu va functiona aici.

    Asta incercam si eu si acest topic, sa semnalez cateva nereguli si sa incercam sa facem un regulament (respectiv, sa imbunatatim si completam regulamentul existent) in functie de parerile userilor. Degeaba face Luigi un regulament nou si foarte inventiv daca nu ne ajuta pe noi, vanzatorii de aici, si daca nimeni nu-l va respecta. Plus ca am venit cateva sugestii interesante chiar de aici, de pe forum.

    Asa ca haideti sa ne adunam sa vedem daca mai putem adauga/imbuntati vreo regula din cele enumerate mai sus:

    * eliminarea produselor "vandute" dar active
    * specificarea daca produsul se lucreaza la comanda - nu iese 100% identic
    * eliminarea ofetelor/promotiilor listate ca produse - stiu ca pentru asta trebuie sa gasim modalitati mai eficente de anuntare a promotiilor
    * interzicerea explicita a repostarii - incercam sa gasim o solutie mai eleganta pentru promovarea magazinelor
    * pretul afisat trebuie sa corespunda pretului de vanzare (se permit mici abateri in cazul produselor foarte personalizate)
    * rezervarea unui produs vandut IN AFARA B. este posibila max. 10 zile.

    Astept mai departe comentarii si critici constructive :)

    19.01.2010, 15:49:11
  • bibiu
    bibiu

    nu am avut timp sa citesc toate comentariile voastre o singura obiectie am.

    Daca nu avem voie sa postam un afis promotional ca un produs in magazin, atunci cred ca ar fi corect sa avem un spatiu rezervat in magazinul propriu unde putem posta un afis promotional. De curand am primit un mesaj sa sterg acel afis,l-am sters, dar acum eu cum voi promova oferta mea? In descrierea magazinului sa scriu..nimeni nu citeste la o prima vedere ce promotie ai tu. Poate sunt prea multe pretentii dar la cate conditii se pun parca din ce in ce vanzarile pe breslo se reduc, in schimb blogul personal infloreste,si nici acum nu inteleg acest fenomen intrucat siteul breslo se presupune a fi muuult mai promovat.

    Ma inclin cu respect.
    Spor la creat

    19.01.2010, 16:14:00
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Bibiu, stiu, ai dreptate. Ma tot gandesc ce solutii exista.
    Daca am afisa in magazin si/sau pe pagina fiecarui produs un chenar care sa sara in ochi in care fiecare ar putea trece promotii, oferte etc? Sau ar putea scire ca magazinul e in vancata. Ce parere ai?

    Solutia cu ofertele ca produse nu era deloc buna, m-as bucura daca am reusi cu ajutorul vostru sa gasim alta...imi continui ideea pe tema asta la idei & sugestii.

    19.01.2010, 16:22:27
  • RuxishConcepts
    RuxishConcepts

    Bibiu, iti voi explica imediat de ce nu poti adauga un produs-anunt: pe Breslo, fiecare produs adaugat, trebuie sa fie disponibil pentru vanzare!

    Informatii de genul reduceri, oferte, promotii etci pot fii adaugate in Politica Magazinului, avatar, banner, descrierea magazinului, descrierea produsului, sau in poza a doua, a treia sau a patra a produsului listat.


    Spor.

    19.01.2010, 18:00:37
  • bibiu
    bibiu

    da cred ca un mic locusor undeva, sa ne putem insera ceva coduri html, daca nu e ok o fotografie macar un scris bolduit, inrosit, ceva sa sara in ochi.

    Sper ca breslo sa ne permita pe viitor sa ne personalizam magazinul. Si sa ne facem reclama la el dupa posibilitati, pentru ca nu toata lumea isi permite banner pe prima pagina breslo, sau sa posteze in fiecare zi produse noi si sa aiba o activitate intensa pe forum.

    Sper sa adunati sugestii constructive si sa iasa ceva frumusel!

    19.01.2010, 21:25:46
  • justme2
    justme2

    de aici www.breslo.ro/Product/CADOU--Mix-rosu_117209 eu ce sa inteleg? ca daca am chef de un cadou pot sa comand direct?
    acum trecem de la produse la 1 leu la 0,01 lei .... ca tot se poate cu virgula?

    19.01.2010, 23:12:49
  • justme2
    justme2

    as comanda si eu vreo 100 .... ca un leu am... iar cadouri acum pe criza nu am mai primit ;)

    19.01.2010, 23:13:44
  • RuxishConcepts
    RuxishConcepts

    Just.me, multumim pentru sesizare. Vanzatorul decobiju a primit un avertisment.

    20.01.2010, 11:15:07
  • bibiu
    bibiu

    de exemplu, daca un produs este tercut la 2,3 lei (si evident nu valoreaza doar atat,dar este la promotie) nu putem specifica ca acel produs se poate comanda si plati doar la o comanda de minimum X lei. Asta e ok ?:D

    20.01.2010, 14:25:37
  • justme2
    justme2

    mi-am mai gasit un cadou :)) www.breslo.ro/Product/Chrysocolla-oval-20x15-mm_113373
    mai vrea cineva ca e la super pret.... doar ca defapt nici nu exista... e undeva in spatiul cosmic.... nici ea nu stie exact pe unde..... ma intreb daca ma chef sa comand acum asa de proba vreo 100 de bucati cum face sa mi le trimita.....

    22.01.2010, 10:39:02
  • DonaCristina
    DonaCristina

    Haideti sa ne lamurim. Astazi (vineri 29 Ianuarie) am gasit postate, aproape unul dupa altul, 17 produse ale aceluiasi vanzator (mycreation), purtand denumiri cere incep cu: VANDUT... Au fost postate intre 28 si 29 Ianuarie. In descrieri nu se speciffica nimic despre o eventuala reproducere a aceleiasi bijuterii. Este corect? Parerea mea este ca NU, dar poate gresesc eu. Voi ce parere aveti?

    29.01.2010, 20:01:34
  • artemiza.design
    artemiza.design

    Am citit,...si am tot citit,...si aveti dreptate in ce priveste produsele marcate cu vandut. Ma aflu si eu in aceeasi situatie, pentru faptul ca fiind noua, nu am stiut ce sa fac cu produsele postate aici pe Breslo, dar, pe care inainte de sarbatori le-am vandut din mana, la cunostinte.Am tot gadilit siteul, dar nu am dat peste optiunea de sterere. De frica sa nu-mi fie comandate si sa nu le am, am scris " vandut" la ele. Nu am vazut atunci alta varianta, pana ieri, cand o prietena, mai veche pe aici, m-a luminat. Acu dau fuguta sa le sterg. Eu as mai avea de ridicat aici o problema, care poate e offtopic, dar in care va rog sa ma ajutati: astazi am primit mesaj de la administrator ca "trebuie sa sterg mai multe produse, mi le-a si marcat, pentru ca nu-si au locul pe Breslo, nefiind handmade. este vorba de 3 perechi de cercei din argint, vintage, deci foarte vechi, pe care i-am reconditionat, un colier facut din piese dezmembrate din doua centuri foarte vechi, pe care le-amreconditionat, montat, le-am pus lant, sistem de inchidere, etc,...si doua inele facute unul dintr-o piesa de pafta metalica tip gaitan si unul dintr-un nasture din argint tibetan, la amandoua le-am montat cadru, la unu si piatra, curatat, reconditionat etc. mie-mi place sa lucrez cu piese adunate de prin targul de vechituri, de pe haine, nu-mi place sa lucrez cu accesoriile existente in magazinele de pe site, pe cat posibil, pentru ca toate bijuteriile vor cam semana intre ele. Eu vreau ceva diferit. Este vreo problema? am vazut aici, la vanzare, bratari rotunde din plastic, papusele mici made in China, ghete noi, de firma, pantofi, ...v-as ruga sa dati o geana pe magazinul meu si sa-mi spuneti daca e ceva in neregula, pentru ca sunt tare dezamagita si mi-e si frica sa mai postez vreun produs. Coincidenta sau nu, asta s-a intamplat dupa ce am avut in ultimele 3 zile vanzari ceva mai mari. Poate am suparat pe cineva? Acu fug sa sterg vandutele, cred ca am vreo 5.

    31.01.2010, 19:25:14
  • tonycat
    tonycat

    Salut,

    Personal nu vad nimic rau in a reconditiona o podoaba, sau de a folosi piesele dintr-o bijuterie ca sa obtii alta "noua". Am si eu o cutie de coliere si bratari cumparate in anii trecuti, nu le mai port si intrucat piesele componente sunt in stare buna si din materile naturale, chiar am planuit sa le folosesc ca sa obtin o podoaba "noua". As afisa chiar o poza de genul "inainte" si alta "dupa", din respect fata de potentialul cumparator. Asta mi se pare o provocare. Daca ai sa cauti in "literatura de specialitate" chiar sunt carti care se ocupa de asa ceva.
    Spor la treaba si nu te mai stresa atata, gandeste liber!

    01.02.2010, 01:26:36
  • RuxishConcepts
    RuxishConcepts

    Just.me, produsul nu mai exista.

    DonaCristina, am verificat magazinul mycreation dar nu gasesc niciun produs care sa inceapa cu "vandut". Poate ca a vazut aici pe forum si a facut modificarile.

    Artemiza, nu are absolut nicio legatura ca tu ai vandut in ultimul timp. Noi asta vrem si pentru asta muncim in fiecare zi: pentru ca toti vanzatorii de pe Breslo sa aiba vanzari. Produsele pentru care ai primit mesajul au fost raportate de utilizatori.

    Artemiza + Tonycat, este o idee foarte buna sa postati poze cu "inainte si dupa" astfel inlaturati orice banuiala.

    01.02.2010, 10:40:40
  • RuxishConcepts
    RuxishConcepts

    Va multumim pentru sesizarile facute si va rugam sa ne semnalati cand gasiti "nereguli".

    01.02.2010, 10:41:34
  • artemiza.design
    artemiza.design

    multumesc Ruxish si Tonycat pentru raspuns. Ruxish, este exact cum am gandit, am avut o reclamatie de la cineva "anume" si cred ca stiu si cine. inca odata m-am lamurit de cat de marunta e lumea, asa, in general, desi, ma asteptam ca in mediul artistic sa existe mai multa noblete. dar, sa inchidem subiectul, ca am senzatia unui sarpe care-mi umbla pe spate. revenind la ideea cu produsul fotografiat inainte si dupa, vorbesc de cele realizate din vechituri, eu am cochetat demult cu ideea de a pune poze, dar m-am temut ca voi da o nota prea personala si am gandit ca aia o voi face pe blog. la treaba acum!...si spor la munca tuturor!

    01.02.2010, 14:04:33