Forum: Orice altceva Five o'clock - 3

  • carmenn
    carmenn

    buna fetelor! o sa prelungim votarea pana pe 3 dec,ora 24.asta ca sa poata intra toate fetele care nu au gasit forumul pana acum.eventual mai postati si voi pe pag de fb,cele 3 linkuri de votare sa poata intra mai sigur.multumesc!

    28.11.2014, 02:06:17
  • carmenn
    carmenn

    mai aveti cateva ore in care puteti vota!

    03.12.2014, 16:49:04
  • soso07
    soso07

    Iata ca am terminat si concursul ANOTIMPURI... A fost o adevarata provocare, atat de partea organizatorilor, moderatoarelor, cat si de partea concurentelor! Eu nu va voi aduce in prim plan statistici, ci voi pastra doar amintirile frumoase legate de aceasta manifestare artistica!
    Va multumesc tuturor, dar in primul rand celui care a avut aceasta initiativa - George! Cel care ne-a purtat cu atata maiestrie pe aripi de legenda...

    O data cu incheierea acestei etape (din viata Breslo), as dori sa multumesc si celor care mi-au fost alaturi "la un ceai". Ceaiul virtual s-a apropiat de final... Am petrecut aici multe ore, zile, saptamani si asa mai departe! Sarbatori, aniversari, sau zile mai putin importante, am fost alaturi unii de altii.
    Pentru ca suntem in luna decembrie, sa ne punem fiecare cate o dorinta... iar Dumnezeu sa ne ajute sa o indeplinim! Dorinta mea cea mai mare ar fi sa ne vedem la un ceai autentic si la povesti spuse, asa cum este firesc, privindu-ne unul pe celalalt fata in fata!

    Doamne ajuta si va doresc tuturor numai lucruri bune! Sarbatori cu LUMINA si PACE!

    08.12.2014, 08:23:20
  • carmenn
    carmenn

    Neatza! Bine ca plecati....eu cu cine mai beau ceai...:(...nu vreauuuuuuuuuuu...

    08.12.2014, 08:41:28
  • soso07
    soso07

    Pentru voi toti, cu plecaciune:
    https://www.youtube.com/watch?v=-7Tt2U96FLo

    08.12.2014, 09:02:49
  • Gheorghitza
    Gheorghitza

    Soso, trebuie sa recunosc sincer ca odata cu incheierea celui de-al treilea ciclu al concursului ANOTIMPURI, se incheie si o etapa de pe Forum. Sin toati acesti ani, au aparut schimbari dar noi am cautat sa ramanem ca intr-o familie.
    Din pacate, noua platforma Breslo n-a facut nimic pentru imbunatatirea activitatilor pe Forum. (se pare ca nici n-a intrat in atentia lor acest lucru)
    Apoi, multe rautati venite fara niciun rost, au contribuit din plin la pierderea chfului de Forum la sectiunile intretinute de noi.
    Nu-i nimic, probabil vor veni altii.
    Vor deschide alte subiecte si alte concursuri.
    Noi, atat am putut.
    Macar daca n-am putut face ceva bine, n-am facut rau nimanui.
    Si eu, tuturor celor care vor fi deschizatori de drumuri, le urez din toata inima mult succes si sa corecteze ceea ce poate noi am gresit.

    09.12.2014, 22:06:34
  • Gheorghitza
    Gheorghitza

    soso, multumim pentru aportul maxim pe care l-ai adus aici si pe durata tuturor etapelor ANOTIMPURILOR.
    Blatzei/Gabitza trebuie sa-i multumesc separat. Fara ea, nici nu incepeau aceste concursuri si sistem nou de jurizare.

    09.12.2014, 22:10:04
  • Gheorghitza
    Gheorghitza

    Multumesc si eu tuturor acelora care ati fost alaturi de mine in tot acest timp.

    09.12.2014, 22:11:00
  • carmenn
    carmenn

    si eu va doresc sa aveti parte de bucurii si realizari si totusi sa nu parasim Forumul...si Concursurile :)

    14.12.2014, 12:05:07
  • carmenn
    carmenn

    fetelor o sa trimit restul de premii si diplome dupa 1 ian.sper sa nu va suparati.am treaba multa si imi vine si fata acasa.:)

    15.12.2014, 13:31:34
  • Gheorghitza
    Gheorghitza

    Fetelor, ajutati-ma si pe mine cu o informatie: cum se trimite un feedbeak????
    Am cateva magazine la care vreau sa le trimit feedbeak-ul si imi pare:
    "Ooooops... Ne pare rau dar aceasta pagina nu poate fi accesata"
    Poate nu am gasit eu calea. Va rog sa imi spuneti, voi cum faceti?

    19.12.2014, 18:40:44
  • 3cot
    3cot

    Gheorghitza, momentan, nu poti trimite feedback. Este inca in lucru aceasta optiune.

    19.12.2014, 20:44:45
  • Gheorghitza
    Gheorghitza

    3cot, multumesc!

    19.12.2014, 23:28:46
  • carmenn
    carmenn

    salutare!

    20.12.2014, 17:54:29
  • soso07
    soso07

    Buna :) Gata treaba?

    20.12.2014, 20:52:28
  • carmenn
    carmenn

    Sa aveti Sarbatori cu masa plina de bunatati si multa veselie!

    24.12.2014, 13:33:42
  • royal
    royal

    Fericire si bucurie la toata lumea sa fie! :)

    24.12.2014, 13:53:48
  • carmenn
    carmenn

    Va salut fetelor si va doresc numai bine pentru anul 2015!
    Pentru cine doreste sa vizioneze o emisiune ,unde am fost invitata,in luna decembrie 2014.
    www.ntvonline.ro/emisiuni/asta-i-via-a/galerie-video/5510

    05.01.2015, 16:50:11
  • DragomirOctavia
    DragomirOctavia

    Eu am vazut emisiunea la care ai fost invitata, mi-a plavut ideea in primul rand de a avea in studio un om preocupat de realizarea unor produse handmade. S-a imbinat foarte bine ideea de handmade cu materialele folosite sau mai bine zis refolosite (recilarea acestora intr-un proiect creativ). Si mi-a placut si de tine in emisiune. Am inteles ca nu se poate spune platforma unde expui si nici de unde cumperi o parte din materiale. Acum ca si eu creez am inteles foarte bine ca este vorba in principal de Breslo. (Dar nu numai.)
    Mie personal mi-a placut foarte mult, decoruri ok, prezentare la fel.
    Mi s-a parut ceva deosebit. Un alt fel de emisiune despre cu totul alt subiect fata de ceea ce toata lumea care ocazia sa vada in fiecare zi.
    Bravo.

    20.01.2015, 11:43:43