Forum: Concursuri Gala laureatilor - Concurs "Calatorie in Timp"

  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    A sosit momentul mult aşteptat! Concurenţii s-au întrecut în a ne aduce amintiri care mai de care mai inspirate. Şi au împletit din fire de imaginaţie minuni ce ne-au încântat în aceeaşi măsură ochii şi inima.


    Sa incepem cu prezentarea participantilor la concurs:
    www.breslo.ro/Shop/danacrafty
    www.breslo.ro/Shop/DragomirOctavia
    www.breslo.ro/Shop/lizubiju
    www.breslo.ro/Shop/spiculdegrau
    www.breslo.ro/Shop/LONA22004
    www.breslo.ro/Shop/dear.cottage
    www.breslo.ro/Shop/Marmotescu
    www.breslo.ro/Shop/FierForArt
    www.breslo.ro/Shop/marianaalex
    www.breslo.ro/Shop/PushDesign
    www.breslo.ro/Shop/balanmiha72
    www.breslo.ro/Shop/carmenn
    www.breslo.ro/Shop/mirelamohjazi
    www.breslo.ro/Shop/mielena
    www.breslo.ro/Shop/ristiana
    www.breslo.ro/Shop/capacel
    www.breslo.ro/Profile/Claudica
    www.breslo.ro/Shop/soso07
    www.breslo.ro/Shop/bijouxdemonange
    www.breslo.ro/Shop/GabyS

    Multumim sponsorilor generosi ce si-au dovedit marinimia :

    Gabriela - www.breslo.ro/Shop/blanitza
    Andy - www.breslo.ro/Shop/AndyBede
    Mirela - www.breslo.ro/Shop/mirelamohjazi
    Dana - www.breslo.ro/Shop/LadyShop
    Nicole - www.breslo.ro/Shop/NicoleCeaMov
    Sorina www.breslo.ro/Shop/soso07
    Andra - www.breslo.ro/Shop/bijouxdemonange
    Silvia: www.breslo.ro/Shop/Jewelswithlove

    Si juriului care a incercat sa fie cat sa poate de impartial:

    artist plastic: Lenke Ildiko Simon
    doctor inginer: Irina Nicoleta Tatu
    Si subsemnata : Florina Ravariu

    Si, pentru a nu mai pierde TIMPUL...sa anuntam creatiile care vor defila prin fata noastra purtand urmatoarele numere de ordine:

    1. www.breslo.ro/Product/Cutie-de-bijuterii-Memories--participa-la-concursul-Calatorie-in-timp_1184390
    2. www.breslo.ro/Product/Colier-TIME-TRAVEL_1188331
    3. www.breslo.ro/Product/Pe-aripile-vantului---participa-la-concursulCalatorie-in-timp_1187550
    4. www.breslo.ro/Product/plic-handmade-unicat--Steampunk-Time-dimensiuni-mari_1191168
    5. www.breslo.ro/Product/Bluza-tricotata-alba-Undeva-Candva_1191943
    6. www.breslo.ro/Product/Portfard---Masina-Timpului_1191975
    7. www.breslo.ro/Product/Sculptura-Atlas---7---Rezervata_1194440
    8. www.breslo.ro/Product/Colier-There-were-once-dragons--participa-la-concursul-Calatorie-in-timp_1199660
    9. www.breslo.ro/Product/Colier-Eos-98_1201491
    10. www.breslo.ro/Product/Micuta-floare---participa-la-concursul-Calatorie-in-timp_1203442
    11. www.breslo.ro/Product/Cercei-Shadows-of-Time-100_1204357
    12. www.breslo.ro/Product/Ceas-Dali_1210304
    13. www.breslo.ro/Product/Vesta-Cosmos_1212074
    14. www.breslo.ro/Product/Colier-Tango-1920--Concurs-Calatorie-in-timp_1212215
    15. www.breslo.ro/Product/Bluza-Rochita---Alergand-dupa-vara_1212685
    16. www.breslo.ro/Product/Heart-of-the-Ocean---Colier--Participa-la-Concurs-pe-Forum-Calatorie-in-timp_1215009
    17. www.breslo.ro/Product/Cautandu-l-pe-Grigorescu_1215476
    18. www.breslo.ro/Product/Set-Ceas-Agate-participa-la-concursul-Calatorie-in-timp_1216706
    19. www.breslo.ro/Product/clips-maro_1216767
    20. www.breslo.ro/Product/Colier-perle-Concurs-Calatorie-in-Timp_1217068
    21. www.breslo.ro/Product/cercei-cu-clips-verzi_1217085
    22. www.breslo.ro/Product/Claudica---Wilma---inima-familiei-Flinstone---Participa-la-Concursul-Calatorie-in-timp_1192531
    23. www.breslo.ro/Product/Cheia-TIMPULUI---Set-colier-si-cercei---Participa-la-Concursul-Calatorie-in-Timp_1217664
    24. www.breslo.ro/Product/Kyrah---Like-Ra-the-Sun_1218295
    25. www.breslo.ro/Product/Bluza---Intoarcere-la-copilarie_1218334
    26. www.breslo.ro/Product/Cutie-carte-album-i-bunicii-au-fost-odat-tineri-Indisponibil_1218425

    Clasamentul final obtinut prin insumarea punctelor acordate de juriu/public:
    Locul I .....lucrarea nr 12...... 71 /15... 86
    Locul II ...lucrarea nr 7........ 73 /12... 85
    locul III....lucrarea nr. 24..... 72 /12... 84
    locul IV....lucrarea nr. 17..... 69 /12... 82
    Locul V ....lucrarea nr. 4...... 65 /14... 79
    locul VI.....lucrarea nr. 23... 66 /10... 76
    locul VII....lucrarea nr. 26... 63 /12... 75
    locul VIII....lucrarea nr. 11... 66 /8... 74
    locul IX...... lucrarea nr. 9.... 65 /7... 72
    locul X.......lucrarea nr. 8..... 67 /3... 70
    locul XI...... lucrarea nr. 16.. 59 /3... 62
    locul XII..... lucrarea nr. 2... 54 /6... 60
    locul XIII.... lucrarea nr. 14 . 54 /3... 57
    locul XIV.....lucrarea nr. 13.. 52 /2... 54
    locul XV......lucrarea nr.6.... 51 /2... 53
    locul XVI.....lucrarea nr. 22.. 50 /2... 52
    locul XVII....lucrarea nr.3.... 48 /3... 51
    locul XVII.... lucrarea nr.15.. 50 /1... 51
    locul XVIII... lucrarea nr.1... 42 /3... 45
    locul XIX......lucrarea nr.10.. 38 /6... 44
    locul XIX......lucrarea nr.25.. 44 /0... 44
    locul XX.......lucrarea nr.5.... 39 /2... 41
    locul XXI......lucrarea nr.20.. 35 /4... 39
    locul XXII.....lucrarea nr.18.. 24 /0... 27
    locul XXIII...lucrarea nr.19.. 25 /1... 26
    locul XXIII....lucrarea nr.21.. 25 /1... 26

    16.06.2014, 21:00:13
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Cu voia dumneavoastra voi afisa in seara aceasta doar premiile oferite Premiantilor cu coronita...

    16.06.2014, 21:07:20
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Premiul I

    5 campanii publicitare oferite de echipa Breslo! Multumim Breslo!
    premiu oferit de Nicole: www.breslo.ro/Product/Bratara-Memories-from-Egypt_1217269
    se acorda echipei PushDesign www.breslo.ro/Shop/PushDesign

    Aplauze pentru Echipa PushDesign!

    16.06.2014, 21:16:16
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Premiul II

    un voucher de 30 de lei oferit de magazinul LadyShop (momentan este in vacanta, revine dupa data de 21 iunie)
    premiu oferit de FlorinArtBijoux
    www.breslo.ro/Product/Clepsidra-de-argint-Premiul-II-pentru-concursul-Calatorie-in-Timp_1219089

    se acorda magazinului www.breslo.ro/Shop/dear.cottage

    Aplauze pentru dear.cottage!

    16.06.2014, 21:22:39
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Premiul III

    premiu oferit de FlorinArtBijoux
    www.breslo.ro/Product/Bratara-de-amazonit---oferit-concurentei-clasate-pe-locul-III--la-concursul-Calatorie-in-Timp_1220229

    se acorda magazinului www.breslo.ro/Shop/bijouxdemonange

    Aplauze pentru bijouxdemonange!

    16.06.2014, 21:25:29
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Mentiunea I
    Din partea magazinului Jewelwithlove un minunat set turcoaz

    www.breslo.ro/Product/Set-bratara-si-cercei-Clipe-albastre--premiu-oferit-in-cadrul-concursului-Calatorie-in-timp_1219339

    se acorda magazinului www.breslo.ro/Shop/mielena

    16.06.2014, 21:29:39
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Mentiunea II
    Din partea magazinului soso07 o brățara cu stil:

    www.breslo.ro/Product/Timpul---Bratara-cadou---Concursul-Calatorie-in-timp_1217637

    se acorda magazinului www.breslo.ro/Shop/spiculdegrau

    16.06.2014, 21:33:42
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Aplauze să fie!!! Pentru fetele de pe podium, ale căror creaţii ne-au tăiat răsuflarea, pentru toate poveştile şi călătoriiile din această fantastică maşină a timpului, pusă în mişcare de inimoasa noastră gazdă, Florina! Felicitări tuturor!

    16.06.2014, 21:35:10
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Draga Gabriela, inimoasa sau nu, dupa o zi intreaga de numarat si verificat toate punctajele...sunt convinsa ca se putea si mai bine!...ma refer la ordonarea Topicului care lasa de dorit! Dar maine ma asteapta o zi foarte grea...am de vizitat 4 medici...de dimineata...pana dupa amiaza...asa ca sper ca imi veti ierta dezordinea...

    16.06.2014, 21:39:38
  • carmenn
    carmenn

    felicitari!

    16.06.2014, 21:40:25
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Mentiunea III
    premiu oferit de FlorinArtBijoux
    www.breslo.ro/Product/Vintage---cercei-onix-auriti_1060184
    se acorda magazinului

    www.breslo.ro/Shop/soso07

    16.06.2014, 21:42:01
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Felicitari tuturor! voi continua cu lista de premii abia poimaine...cu scuzele de rigoare...

    16.06.2014, 21:44:17
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    va multumesc! pentru participare, pentru darurile pe care le-ati facut, pentru timpul si atentia acordata, pentru tot! O seara minunata va doresc tuturor!

    16.06.2014, 21:50:54
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    O seară frumoasă şi ţie, Florina! Şi o zi uşoară mâine, să ai parte de uşi deschise şi zâmbete!

    16.06.2014, 21:53:27
  • soso07
    soso07

    O adevarata placere sa ma intorc in timp... Condusa cu maiestrie de Florina, cu multumiri pentru ce a reusit sa realizeze, dar si pentru neasteptatul premiu !!!
    Felicitari premiantelor si tuturor fetelor care au avut curajul acestei calatorii !
    Florina, acum e musai sa ne mai intalnim :)

    16.06.2014, 22:13:08
  • user86682
    user86682

    Echipa Pushdesign va multumeste din tot sufletul!!!Felicitari tuturor!

    16.06.2014, 22:46:29
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Felicitari castigatorilor,juriului pentru munca depusa,Florinei pt moderarea atat de inspirata si tuturor celorlalti participanti pentru toate aceste creatii minunate aduse in concurs!
    Mielena,te astept sa comanzi micutul premiu,care se vrea doar o amintire de la aceasta competitie.

    16.06.2014, 22:46:55
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Dragii mei...maiestrie e putin spus...am pus un pic de zapaceala...si am facut-o de oaie...Imi cer scuze!

    Roxana (spicdegrau) mi-a atras atentia ca s-a stracurat o greseala! Nu stiu cum o voi drege...

    Am numarat un punct in plus si uite ce a iesit!
    Avem doua locuri I, nu am vrut sa neindreptatesc pe nimeni mai ales ca era in joc un premiu atat de minunat oferit de echipa Breslo!

    Pur si simplu nu stiu ce sa fac...si astazi am o groaza de drumuri...

    17.06.2014, 08:18:48
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Mai precis situatia se schimba astfel
    Locul I PushDesign 71+14 =85
    Locul I dear.cottage 73+12=85

    Locul II bijouxdemonange 84puncte

    Locul III mielena 82puncte

    17.06.2014, 08:26:21
  • soso07
    soso07

    Se aranjeaza lucrurile, Florina. O rugam pe Andra sa ia in consideratie inca un premiu din partea echipei Breslo.

    17.06.2014, 09:00:18
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Wow, felicitari tuturor! Ma bucur mult ca au castigat Ceasul Dali si Sculptura Atlas, sunt favoritele mele, sunt superbe, ingenioase, lucrate cu multa multa maiestrie si dragoste pentru frumos!!!
    Si ma bucur mult ca lucrarea Mielenei a urcat pe podium, este superba si inca ma intreb cum a reusit sa redea atat de bine tabloul cu lana... Felicitari!

    Felicitari si urmatorilor clasati, spiculdegrau, soso si GabyS: lucrarile sunt pline de intelesuri si semnificatii si emotii adanci!! Printre favorite cu siguranta (iar lista nu este lunga...)!


    Multumesc mult pentru sustinere, pentru voturi si apreciere, care mi-au adus locul II, desi printre atatea frumuseti si lucrari atat de speciale, simt ca locul meu nu e aici de data asta!

    Astazi voi anunta si eu premiile (m-am decis aseara ca vor fi mai multe, de fapt), pentru textele cele mai frumoase, emotionante si simpatice!

    Sorina, nu eu sunt cea care se ocupa cu asta, dar de rezolvat se rezolva sigur.

    Florina, nu-ti face griji, se rezolva. Vorbim cu echipa si nu cred sa fie o problema, au fost draguti mereu! ;)
    Tu rezolva-ti problemele astazi si stai linistita, nu te ingrijora si pentru concurs, fiindca este timp de pus la punct toate lucrurile! Noi asteptam cuminti!

    Zi minunata!

    17.06.2014, 14:38:54
  • mielena
    mielena

    Ei, Florina, nu te necaji!...asa cum Timpul e relativ, asa si cu numaratoarea voturilor, uneori! Mi s-a intamplat si mie la o moderare si m-a "amendat" atunci, pe buna dreptate, aigile...
    Apoi, mai e si relativitatea in materie de gust estetic, de sincronie emotionala, relativitatea preocuparilor sau influentelor, incat putem alcatui tot atatea clasamente sau podiumuri de frumusete cate poate duce Timpul Etern!! Important este ca ne-am bucurat de o tema deosebit de ofertanta si de multe lucrari de o sensibilitate si frumusete aparte.
    Felicitari tuturor, si daca echipa Breslo nu gaseste o solutie sa ne scoata din "impas", promit sa cumpar eu 5 campanii publicitare si sa le ofer cu drag, pentru ca dear.cottage merita promovare!! ;)
    Si inca ceva ce vine sa incurajeze atitudinea si talentul Spicului de Grau (-- pentru ca, desi perceptia este si ea relativa, nu trebuie sa ne temem sa semnalizam eventualele erori!--) : lucrarea www.breslo.ro/Product/plic-handmade-unicat--Steampunk-Time-dimensiuni-mari_1191168, va fi a mea! O voi cumpara imediat, caci pe langa faptul ca este minunata, are si o denumire incitanta “Time-dimensiuni-mari”…poate cu ajutorul ei imi voi face ziua mai mare de 24 ore si voi avea Timp mai mult, pentru Mai Multe plasate in coada de asteptare! :))
    Aaaa si sa nu uit, @Silvia: multumesc mult pentru premiu! :)

    PS: Vad ca pana m-am moşmondit eu sa postez, Andra a postat deja un mesaj in acelaşi spirit, solar. Mulţumim, Andra si felicitari şi tie pentru talent şi ca urmare pentru pozitia (relativă- sic! ) de pe podiumul acesta, dar pozitie sigură de top în inima multora! :)

    17.06.2014, 14:58:51
  • soso07
    soso07

    Andra, ma gandeam ca vei pune o vorba buna la locul potrivit :)

    17.06.2014, 15:05:59
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Fetelor! Va multumesc pentru cuvintele de imbarbatare...cat m-am ferit sa nu gresesc...cred ca am numărat de cel puțin cinci ori, am încercat din răsputeri sa fiu organizata...si am greșit tocmai la podium...nu mi-a plăcut niciodată lupta cu cifrele...si uite ca un mic punct...o steluță de fapt...ca așa le-am contorizat folosi Excelul...ca altfel era mare prăpăd. Sper sa nu se mai fi strecurat greșeli...oricum a fost o lupta strânsă, lucrări absolut superbe...ingenioase...colorate...minunate...sunt atât de mândră de ce ați putut crea!

    Nu imi găsesc cuvintele sa va multumesc ca m-ați înțeles! Si acum nu știu ce pași ar trebui sa fac pentru a ruga echipa Breslo pentru suplimentarea premiului...

    Poate imi pune cineva o vorba buna.

    17.06.2014, 16:15:09
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Iar ziua de astăzi va rămâne memorabila! Pur si simplu mi-au mers toate struna...la cei trei medici la care am ajuns nu am stat nici 3 minute in fata usii, mașinile, troleibuzele si chiar metroul au venit de parca le-am chemat...si am primit si o reducere de 20% la cumpăraturi...fără sa cer lucrul acesta...

    S-ar părea ca vorba :" la pasarea chioara ii face Dumnezeu cuib" nu a fost spusa degeaba!

    17.06.2014, 16:21:35
  • spiculdegrau
    spiculdegrau

    imi cer scuze ca v-am pus in dificultate :)
    eu am contorizat activitatea de pe forum cu mare drag, bucurandu-ma ca un copil de fiecare vot primit si aveam asa o satisfactie ca sunt in topul preferintelor publicului cu acelasi nr de pct (14) ca si castigatorul.. de aceea am fost atenta la aceste detalii
    multumesc mult pt voturi!aprecierea voastra inseamna mult pt mine :)

    felicitari tuturor castigatorilor!

    17.06.2014, 16:54:39
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Roxana Draga,
    Nu am uitat de premiul de popularitate...la care exista doi Câștigători! Sa ma trageti de mâneca daca gresesc...

    17.06.2014, 17:24:07
  • blanitza
    blanitza

    Draga Florina, sa fim noi sanatoase de cate ori am mai incurcat una-alta, sincera sa fiu, la cate frumuseti ne-au vazut ochisorii in acest concurs special, era si greu sa nu-ti fuga pe asceticele cifre, o pleiada de zile mari am vazut aici, iar calatoriile temporale pe care le-am facut imaginar la invitatia voastra mi-au imbogatit sufletul si cutiuta mea de comori, VA MULTUMESC pentru un spectacol al frumusetii si-al elegantei, FELICITARI din toata inima castigatorilor, participantilor si moderatoarei harnice si dedicate!!!

    17.06.2014, 17:24:08
  • dear.cottage
    dear.cottage

    Draga Florina, noi ce sa mai zicem, nu am vazut nici o greseala, dimpotriva ne-am bucurat de doua ori, doua zile la rand.
    Prima zi: Oau, am luat locul 2
    Ziua a doua: Am luat locul 1? Oau, iar :D

    In primul rand vreau sa felicit participantii, lucrarile au fost absolut superbe. Calatoria in timp a fost nepretuita, draga Florina, da-ne voie sa nu-i punem capat asa deoadata, noi chiar o sa mai furam idei din aceasta inepuizabila sursa.

    17.06.2014, 17:43:52
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Pai dear.cottage...cam așa fac eu bucuriile...de obicei...duble!:) nu știu cum le incurc de fiecare data...ca bucuria se dublează :)

    17.06.2014, 18:10:40
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Avem doua locuri I pe podium si inca doua locuri I la popularitate!

    17.06.2014, 18:14:02
  • user86682
    user86682

    Nu e problema, se mai intampla ;)
    Cheer up!

    18.06.2014, 11:37:06
  • user86682
    user86682

    Hmm avem noi o idee.
    Se poate imparti premiul :)

    18.06.2014, 11:46:10
  • NicoleCeaMov
    NicoleCeaMov

    Felicitari!! :) PushDesign astept sa iti ridici premiul din magazinul meu cand doresti.

    18.06.2014, 16:28:41
  • mirelamohjazi
    mirelamohjazi

    FELICITARI: premiantilor, participantilor, organizatorilor !
    Premeiul oferit de mine as dori sa mearga la Soso care detine o cheie importanta : a timpului...sa aiba mare grija de ea ! O rog , pe aceasta cale sa comande premiul va pup pe toate, fete harnice si minunate !

    18.06.2014, 22:58:37
  • soso07
    soso07

    Mirela, chiar ma simt rasfatata :) Iti multumesc frumos pentru premiul oferit de tine !!! Si acum, daca tot detin cheia TIMPULUI, imi mai ramane doar sa o folosesc ...

    19.06.2014, 00:04:24
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    :))) Da Mihaela, intelegerea relativitatii e una din cheile vietii.


    Apropo de chei, intelegeri si viata, vorbeam de niste premii.

    Recitind descrierile pentru a alege textul cel mai sensibil si emotionant (pe care l-am si gasit de altfel), s-au evidentiat si alte texte insotitoare care m-au impresionat, astfel ca voi acorda cate un cadou- premiu pentru:

    * textul cel mai sensibil si emotionant, al Gabrielei (GabyS): multumesc pentru frantura emotionanta si inaltatoare din povestea de iubire a bunicilor tai!! Si pentru cutia cea plina nu doar de amintiri cat si de sperante si iubire si doruri, o poveste de dragoste la care toti visam !!

    * textul cel mai frumos si plin de semnificatie, de intelegere asupra vietii, al Sorinei (soso07): chiar daca textul nu-ti apartine, e o arta si in a-ti alege cuvintele de inspiratie iar modul in care l-ai transpus in colier este xceptional!

    * textul cel mai simpatic care mi-a adus un zambet copilaresc pe buze, al Mihaelei (balanmiha72): multumesc ca mi-ai amintit de anii de scoala, de insemnatatea verii si a vacantei de vara, de bucuria ce o resimteam de fiecare data.

    Hmm, eu in acest moment nu stiu ce sa aleg pentru fiecare, insa va voi lasa pe voi sa va alegeti ceva. Premiul pentru fiecare e in valoare de 50 lei (+5 lei taxele) si il puteti folosi oricand in urmatoarele 3 luni, la orice produs (ca plata integrala sau ca voucher de reducere- caz in care puteti si rezerva produsul dorit fara nici o problema). Poate fi si comanda personalizata dupa un model din magazin. De altfel, eu voi mai posta multe noutati in urmatoarele saptamani si voi avea si reduceri pe rand la mai toate produsele, iar premiul se va cumula si cu reducerile acestea(va fi ultima reducere aplicata).

    Sper sa aveti o vara frumoasa si mult spor si succes in tot ceea ce va propuneti!

    19.06.2014, 03:32:32
  • soso07
    soso07

    Si rasfatul continua :)) Andra, iti multumesc foarte mult, iar de data aceasta poate ne vedem la Bucuresti. Luna viitoare am cateva zile in care voi fi prin zona.
    Pentru moment te imbratisez virtual :)

    19.06.2014, 08:15:08
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Dragele mele, va multumesc din suflet pentru susținere! Nu as mai vrea sa fac greșeli...destul am încurcat totul...
    Am promis un premiu pentru " Cea mai inspirata alegere" uneia dintre voi...

    19.06.2014, 13:43:05
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Mă chinui să spun ceva semnificativ şi consistent, dar nu îmi iese... Mulţumesc din suflet, Andra, generozitatea ta nu mai e un secret pentru nimeni! Nu mă aşteptam să câştig ceva pe lângă piesele înscrise, am lucrat cutia ca pe o datorie de suflet: o aveam în plan de când a debutat concursul şi am început să o decorez chiar în ziua Moşilor de vară, încă de dimineaţă, ca să aibă timp de uscat şi celelalte etape, mai ales că urmau zile de sărbătoare; mi-a pricinuit într-adevăr o călătorie în timp, cu lacrimi cu tot, aşa cum se cade să fie atunci când lucruri dragi şi sfinte ne năpădesc amintirile. Mă bucur că v-a plăcut şi că mesajul meu a fost primit cu sufletul!

    19.06.2014, 13:51:01
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Premiul ii revine magazinului LuAndy ce va primi un voucher de 100 din magazinul FlorinArtBijoux.

    Andy a intuit primele cinci lucrări ce au urcat pe podium... Mai precis, alegerea ei a fost:

    4,7,12,17,24,26

    19.06.2014, 13:55:45
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    la fel, pentru un client votant, am îndrăznit sa aleg tot clienta ce a avut intuiția sa aleagă lucrările premiante:

    astfel Pupi cred ca s-apropiat cel mai mult, voturile ei ajungând la lucrările:

    4,7,10,12,24,26

    19.06.2014, 14:02:19
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Pana cand se va descurca "încurcătura" cu premiile I si cele 5 campanii publicitare, voi continua sa Afisez premiile acordate...

    19.06.2014, 14:05:06
  • AndiBede
    AndiBede

    Felicitări participantelor și felicitări Florina pentru un concurs atât de frumos și plin de amintiri plăcute!

    Am aterizat și eu de printre cehi și am reușit să aduc cu mine premiul din partea mea pentru acest concurs inspirat, lucrat cu mare drag prin Praga, între alergături prin oraș, explorări în căutare de mărgele și somn pe sărite. Florina, vei anunța cât de curând și premianta? :D

    19.06.2014, 14:21:39
  • Pupi
    Pupi

    Imi pare tare bine ca am ales foarte aproape de clasamanetul general.Chiar daca nu as castiga nimic, castigul meu cel mai important a fost caam putut sa vad lucrari atat de inspirate. Felicitari tuturor.

    19.06.2014, 15:45:09
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Draga Andi, iti multumesc pentru sponsorizare, acum voi afisa premiul de la tine.

    19.06.2014, 21:09:00
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Pupi, te astept sa comanzi din magazin orice vei dori...
    La fel le rog si pe celelalte concurente sa comande premiile...

    Mai am de fotografiat premiile pentru castigatorii locului I la popularitate, nu ma ajuta deloc vremea asta ploioasa, dar sper ca surpriza sa fie pe masura asteptarilor... Nu va suparati pe mine ca intirzii atat...

    19.06.2014, 21:13:35
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Premiul lui AndiBede:
    www.breslo.ro/Product/Bratara-estivala---premiu-pentru-o-calatorie-in-viitor_1222909

    revine magazinului FierForArt pentru lucrarea:

    www.breslo.ro/Product/Colier-Eos-98_1201491

    Multumesc Andi! Multumesc Iulia!

    19.06.2014, 21:26:14
  • Pupi
    Pupi

    Multumesc pentru generozitate. M-am grabit sa coman ceva care imi facuse de multa vreme cu ochiul.

    20.06.2014, 08:53:06
  • FlorinArtBijoux
    FlorinArtBijoux

    Premiile promise pentru cele doua castigatoare ale premiului de popularitate:

    Echipa PushDesign si Roxana (spiculdegrau)

    www.breslo.ro/Product/Premiu-de-popularitate--Concurs-Calatorie-in-timp_1224209
    Va puteti alege una dintre cele doua perechi de cercei. Am cate doua perechi in stoc, asa ca nu va sfiiti sa va alegeti ce va place mai mult!

    La fiecare dintre voi se va adauga si o surpriza constand in materiale...

    20.06.2014, 10:56:17