Forum: Idei si sugestii Imbunatatiri Breslo necesare:

  • choice4all
    choice4all

    Mesajul a fost mutat in www.breslo.ro/Forum/Pe-BRESLO-se-vinde-orice_topic_1720/?p=49

    29.11.2011, 22:41:46
  • AnitaDamacus
    AnitaDamacus

    Daca deja s-au mutat sugestiile intr-un singur thread, nu ma obosesc sa deschid altul:

    Cred ca ar fi util sa mearga cautarea in interiorul categoriilor.
    Exemplu: Caut Bijuterii -> Coliere. 687 pagini de rezultate. Vreau sa restrang la "negru" sau "flori". Cautarea dupa cuvinte cheie se face acum intre toate produsele handmade, nu doar in Coliere. Deci va fi greu sa gasesc exact ce ma intereseaza (nu socotim si "zgomotul" cauzat de produsele prost incadrate).

    29.11.2011, 22:45:00
  • Breslo
    Breslo

    @AnitaDamascus - Testeaza acum cautarea in categorii ;)

    30.11.2011, 11:50:07
  • Breslo
    Breslo

    Am deschis un topic nou pentru organizarea categoriilor, unde va rugam sa ne spuneti de ce alte categorii mai aveti nevoie, si ce categorii nu sunt clare: www.breslo.ro/Forum/Propuneri-organizare-categorii_topic_6156

    30.11.2011, 12:07:18
  • Breslo
    Breslo

    Pentru a ne fi mai usor sa va centralizam sugestiile, va rugam sa deschideti un topic nou pentru fiecare sugestie pe care o aveti, si sa specificati clar in titlu despre ce este vorba.

    Ar fi bine sa evitam discutiile offtopic in cadrul acestor thread-uri, pentru a fi siguri ca nu ne scapa nimic din ce sugerati.

    30.11.2011, 12:09:09
  • Breslo
    Breslo

    Am inchis acest topic.

    Pentru sugestiile viitoare, va rugam deschideti un subiect nou pentru fiecare din ele, dar doar dupa ce ati verificat, bineinteles daca acesta nu exista deja.

    Va multumim.

    30.11.2011, 12:10:08