Forum: Concursuri MEGA - CONCURS: ZODIACUL BRESLO (2 septembrie - 15 decembrie 2011)

  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    cum adica nu vor fi disponibile conform regulamentului? acum m-ai pierdut tu pe mine :D


    ca nu trebuie sa-mi trimiti setul mie :D

    17.11.2011, 02:55:31
  • RonaBijoux
    RonaBijoux

    "* scopul expozitiei este acela al vanzarii lucrarilor; toate lucrarile este de preferat a fi disponibile!"
    Daca este permis sa fie indisponibil din capul locului - atunci acolo va fi!
    (Stiu, "de preferat" nu inseamna obligatoriu!!)

    17.11.2011, 03:17:10
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    este ok sa fie indisponibile, atata vreme cat anuntati...ca sa stiu la expozitie cum procedez...

    Ca na, m-am gandit si la varianta ca le "instrainati" offline si nu vreau chiar sa impiedic vanzarile de tot :)))

    17.11.2011, 06:51:15
  • huxley
    huxley

    Hai, ca am un pic de timp sa scriu, ca la serviciu n-am net decat in timpul pauzei. Deci, Andra, n-am zis ca nu particip, diseara le voi trimite. M-am dezumflat pentru participarea dezolant de slaba. Dar multe din comentarii mi s-au parut OK, a fost intr-adevar un concurs frumos, incitant, dar mult prea amplu si costisitor. Poate daca spuneati sa faca fiecare ce zodie vrea, sau cate zodii poate, erau mai multi participanti. Poate daca nu impuneati seturi din cate trei accesorii, (doua cred ca reprezentau la fel de bine ideea, de ex. colier=obligatoriu plus bratara sau cercei sau inel) se mai usura putin efortul(inclusiv cel financiar). E adevarat ca nu s-au impus toate zodiile, dar si simplul fapt ca asteptarile erau catre participarea generala cu 12 zodii, probabil ca a inhibat multa lume. A fost un proiect ambitios, poate prea ambitios pentru puterile noastre. Nu cred ca tu si Gheorghita sunteti vinovati cu ceva. Doar ca ati supraestimat posibilitatile noastre. Mi-ar parea sincer rau ca acest concurs sa nu se mai tina.

    17.11.2011, 11:36:56
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    :D

    atunci te astept si pe tine cu creatiile!

    Eu chiar sunt curioasa ce colectie adunam pana la urma! hihihi

    17.11.2011, 12:18:32
  • Laruca
    Laruca

    Fiind un varsator autentic, ma inscriu si eu cu un set pentru...Varsator.
    Si nu va fi singurul.

    18.11.2011, 10:11:24
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    primit primit!

    primit si tauri si pesti :)))


    acum mai asteptam!! ;)

    18.11.2011, 16:43:13
  • Laruca
    Laruca

    Revin cu un set nou, in cinstea zodiei celui mai bun prieten si sufletului meu pereche: PESTI

    21.11.2011, 19:13:26
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Raluca, te astept!

    Pupici!!

    21.11.2011, 19:35:06
  • marianaalex
    marianaalex

    Dupa cum am raspuns invitatiei de pe Facebook, spuneam ca voi participa cu macar o lucrare (o zodie) , acum am doua finalizate (varsator si scorpion) si trebuie doar sa le fotografiez si le voi posta.

    22.11.2011, 00:29:21
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Multumesc Mariana!


    eu am revenit cu ceva schimbari: prelungirea concursului si alte cateva schimbari!

    Le gasiti in acest topic nou, in care am postatt si regulamentul complet!

    www.breslo.ro/Forum/PRELUNGIRE-CONCURS-ZODIACUL-BRESLO-2-septembrie-2011---20-martie-2012_topic_6048

    23.11.2011, 16:19:42