Forum: Suport Breslo nu-mi apar comenzile

  • RalucaElvenDesign
    RalucaElvenDesign

    Am o problema se pare de ceva timp.De o sapt am vazut ca nu mai am nici o comanda si m-am terzit azi cu cateva mailuri de la niste persoane care m-au intrebat daca mai livrez comanda si ce este in neregula de nu dau nici un semn de viata.
    Mie nu-mi apar nici o notificare pe mail si nici cand intru pe breslo nu-mi apare vreo comanda.
    Ce este in neregula?

    14.01.2011, 22:27:34
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Mi se pare ca am mai avut un caz asemanator recent. De multe ori sunt clienti care fie cred ca au comandat de la tine din magazin, dar defapt au comandat in alta parte, sau comanda nu a fost finalizata si este inca undeva in cos.

    Daca la tine la comenzi noi nu apare nimic, roaga-i pe clienti sa intre la ei in my Breslo>cumparaturi>noi.
    Acolo ar trebui sa apara comenzile + magazinul daca intr-adevar au completat toti pasii din cos. Daca nici acolo nu apare nimic inseamna ca nu au parcurs toti pasii. Tot acolo ar trebui sa fie evident daca au comandat cumva din alta parte.

    15.01.2011, 13:19:36
  • yellowgreen
    yellowgreen

    Si eu am primit e-mail de la o clienta ca are o comanda insa aici nu imi apare.

    17.01.2011, 20:06:43