Forum: Anunturi & Noutati Prima pagina - Ultimele produse adaugate

  • Luigi
    Luigi

    Am modificat zona "Ultimele produse adaugate".

    La prima incarcare a paginii se afiseaza ultimele 16 produse adaugate pe Breslo.

    Dupa 10 secunde acestea dispar si se afiseaza precedentele 16 produse. Dupa inca 10 secunde si acestea dispar si se afiseaza precedentele 16 ... si asa mai departe.

    Pentru cine are rabdare sa urmareasca tot procesul dureaza cam 3 minute pana se afiseaza aproximativ 250 de produse dupa care procesul incepe de la capat.

    06.02.2010, 18:20:40
  • Dora1
    Dora1

    poate ca ar trebui ca pozele sa fie un pic mai mari...nu prea se distinge mare lucru si cum dispar asa de repede...

    06.02.2010, 18:41:29
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Cool, imi place ca ai scos animatia la mouse-over. Stii la ce ma refer, pe mine ma cam stresa, e mult mai bine si mai "sleek" asa. Plus ca avem expunere pentru mai multe produse, nu?

    06.02.2010, 18:41:42
  • Margelute
    Margelute

    SI eu sper ca veti face ceva in privinta pozelor sa fie o idee mai mari, altfel 10 secunde cu poze asa de mici nu prea se intelege mare lucru. Si mie personal mi-ar placea daca s-ar deschide produsele in fereastra noua, fara click de dreapta ci automat cum era pana acum doar ca fara animatia la mouse over. Altfel e foarte bine ca se deruleaza mai multe produse.

    06.02.2010, 19:26:12
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Yup, sa se deschida automat intr-o noua fereastra nu ar fi rau. Si nici mai mari nu strica :) Se poate?

    06.02.2010, 19:59:17
  • magiccraft
    magiccraft

    Nu prea inteleg ce vreti sa spuneti: "sa se deschida automat intr-o noua fereastra"... dar se deschid foto, daca se da click normal (stanga)... problema este sa le nimeresti... ca se deruleaza cam repede si sunt cam mititele... pana sa nimeresti poza... te trezesti ca se deschide alt produs... si apoi revii si astepti..... acum inteleg ca asteptarea dureaza cam 3 minute... :)

    ideea ca sunt expuse mai multe produse este faina!... daor ca poate ar mai trebui un pic lucrat la detalii... :)

    06.02.2010, 20:27:07
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    @ magiccraft: adica cand dau click stanga, sa se deschida un nou tab/ ferestra in care sa apara produsul pe care am dat click (si pagina de plecare breslo.ro sa ramana deschisa). Momentan cand dau click stanga, in locul primei pagini Breslo.ro, se deschide direct pagina produsului.

    06.02.2010, 20:39:37
  • magiccraft
    magiccraft

    da, asta ar fi intr-adevar bine, merci de precizare

    06.02.2010, 20:49:35
  • zuzulicea
    zuzulicea

    Daca apasati ctrl si click stanga se deschide o fereastra noua. merge la firefox, dar cred ca si pt celelalte browsere e la fel. Asta pana se rezolva problema.

    06.02.2010, 20:56:09
  • CAT.E
    CAT.E

    s-ar putea mari un pic timpul de afisare? la 15, 20 de secunde si neaparat sa se deschida in fereastra noua pentru ca tendinta este dupa ce dai pe un produs si te uiti la el este sa inchizi fereastra, obisnuit cum era pana acum . daca esti client si ai ajuns prima data pe site din nimereala sau dintr-un link din google si inchizi fereastra s-ar putea sa nu mai ai idee cum se numea pagina ca sa te intorci si sa nu ai idee de meniul istoric din browser :D

    06.02.2010, 22:57:40
  • Elven.Rose.Design
    Elven.Rose.Design

    Timpul de afisare este mult prea scurt. Ideea este foarte buna, sa se ruleze produsele, dar in cele 10 secunde nu ai timp sa vezi nimic.

    07.02.2010, 12:11:31
  • Lauralia
    Lauralia

    Spun si eu cam acelasi lucru... Ma bucur foarte tare ca nu mai imi topaie produsele in toate directiile (animatia aceea era tare obositoare), si ideea e buna, dar pot sa stea pe ecran ceva mai mult? In 10 secunde abia ma lamuresc la ce ma uit.
    Laura

    07.02.2010, 13:09:14
  • artemiza.design
    artemiza.design

    De acord cu toti cei care au remarcat ca timpul de afisare e prea scurt si in plus, marimea pozelor este extrem de mica. Clientii mei spuneau ca nici nu-si dau seama, la multe poze, daca sunt cercei, sau inel, sau ce este produsul si ca pierd o gramada de timp marind produse si constatand apoi ca este cu totul altceva decat parea in poza mica. Este foarte mare disproportia intre pozele din galerie si cele ale produselor noi. In rest, consider ideea foarte buna si binevenita, aceea de a afisa mai multe poze ale produselor nou intrate. Stiu ca nu e usor si ca se munceste foarte mult pentru a aduce siteul la o forma cat mai performanta, de aceea aduc multumiri administratorilor pentru efortul depus.

    07.02.2010, 15:48:33
  • Elven.Rose.Design
    Elven.Rose.Design

    Din pacate singurul efect vazut dupa noua fata a ultimelor produse adaugate este scaderea la mai putin de jumatate a numarului de vizitatori pe ultimul produs pus (pana iese de pe prima pagina) :(
    Banuiesc ca este de vina timpul de expunere. Poate ar fi mai bine daca nu s-ar schimba automat ci ar avea 3 butoane (ultimele produse/ cele din-nainte/ cele de si mai inainte) si atunci fiecare ar putea da la celelalte cand considera.
    E doar o idee, nu dati cu parul :D

    07.02.2010, 15:58:35
  • user4188
    user4188

    Nu vreau sa par circotasa... dar... ultimele produse expuse nu mai sunt vizualizate corespunzator, e o filfiiala continua si apoi de vrei sa vezi bijuterii te duci pe butonul Bijuterii,iar de vrei furnituri ori altceva, la fel...care e problema, de ce se vrea atita animatie? Poate nu inteleg eu... e la fel si mi se pare obositor in privinta afisarii produselor...deci hai sa nu schimbam lucrurile de dragul schimbarii...parerea mea.

    07.02.2010, 17:19:50
  • zuzuflor
    zuzuflor

    Exact, macar inainte stiai, sta produsul tau 5-10 minute, in functie de ziua postari si chiar perioada din ziua respectiva, dar in timpul ala vizita cativa produsul si poate aveai norocul sa fie curiosi care se mai uita si prin magazinul tau. Parerea mea este ca e mult mai rau ca inainte iar despre poze...cine vede bine si are reactii ..e foarte bine!! Aici nu e vorba de noi care atunci cand cunosti site-ul e altceva, e vorba de vizitatori noi care daca obosesc in primele minute urmarind animatia din josul paginii, unde trebuie sa fii as sa-ti da-i seama ce reprezinta unele dintre ele,...acestia nu mai intra, se lasa pagubasi! Am obosit eu, care atunci cand intram pe site ma uitam pe la produsele noi...acum daca m-am uitat la vreo doua!!

    07.02.2010, 18:48:18
  • alinapanait
    alinapanait

    sunteti carcotasi, da:)

    e mult mai utila noua varianta de afisare. pentru ca daca stati sa va ganditi bine, in felul asta sunt sanse sa va vada mai multa lume produsele .

    -iar legat de faptul ca nu se inteleg produsele din fotografii ... aici e vina noastra, cand facem pozele.

    07.02.2010, 18:53:37
  • Elven.Rose.Design
    Elven.Rose.Design

    Vrem sa se VADA produsele. Si crede-ma ca fiecare incearca sa faca pozele cat se poate de bine. Dar una este sa ai timp sa le vezi si alta e sa nu ai. Iar scopul acelei liste cu ultimele produse adaugate este sa se vada acele produse, sa se vada magazinele active, iar pentru vanzatori este important ca oamenii sa le vada (deci sa intre pe ele) - altfel nu isi are rostul. Si parerea mea este ca acea lista e chiar mai importanta decat lista din treasury care apare pe prima pagina, deci ar merita mai mult loc..

    07.02.2010, 19:13:01
  • AtelierMikaela
    AtelierMikaela

    Noua optiune este salutara! Dar timpul de expunere consider ca ar trebui sa fie macar 2-3 minute (sa se poata dezmetici vizitatorul); si de ce nu, produsele nou afisate in magazine ar putea lua locul galeriilor, in acest fel sunt si mai vizibile :) (iar preferintele personale ar trece in plan secund, cum ar fi si normal).
    Si cred ca nu ar strica intr-un loc foarte vizibil un mesaj de intampinare pentru vizitatori, cu explicarea succinta a modului in care poate cauta produse.

    Dar bineinteles, pe masura rezolvarii prioritatilor.

    07.02.2010, 19:14:00
  • CAT.E
    CAT.E

    eu as pune un scroll (bara de derulare), prin care vizitarorii sa aiba singuri posibilitatea sa deruleze cam 50 de produse din ultimele postate. si spatiul alocat ultimelor produse afizate sa fie mai mare pentru a atrage clientii. pozele din listele treasury de pe prima pagina pot fi un pic mai mici si ar fi si vizibile si ar lasa si suficient spatiu pentru ultimele produse afisate. asta e parerea mea :).

    07.02.2010, 19:57:58
  • user4188
    user4188

    @Dacian-Moon- ai pus corect problema.Si eu sunt de parere ca lista produselor noi trebuie sa fie mai vizibila decit cea treasury, care oricum e minunata ,dar lasa loc de interpretari atita vreme cit unele dintre noi lucram ca sa postam,iar altele facem liste toata ziua:))) asta ca sa fiu circotasa pina la capat:))
    Ideea e deci, ca produsele nou adaugate trebuie sa se vada. Chiar daca din pacate, le vedem doar noi,vinzatorii,caci cumparatori mai rar...dar nu vreau sa fiu offtopic...

    07.02.2010, 19:58:00
  • CAT.E
    CAT.E

    afisate* :D

    07.02.2010, 19:59:04
  • magiccraft
    magiccraft

    Ar fi o idee sa se inverseze spatiul alocat listei din galerii, lista care este cumva redundanta, din moment ce este o sectiune destinata exclusiv acestor liste, cu cel pentru ultimele prosude adaugate... in felul acesta nu ar mai fi nevoie sa folosim vreo tehnica de fotografiere la microscopul eletcronic... :))... si toata lumea ar putea fi multumita...creandu-se si spatiu pentru mai multe produse afisate si o mai buna vizibilitate a acestora... cum ziceam si prin alta parte, totul este perfectibil... :)

    07.02.2010, 22:06:53
  • Margelute
    Margelute

    SI eu sunt de acord ca ar trebui inversate cele doua liste in prima pagina: adica mai vizibile sa fie ultimele produse in partea de sus, mai ales ca se succed asa imaginile, iar in partea de jos sa fie afisate galeriile.

    07.02.2010, 22:42:40
  • DonaCristina
    DonaCristina

    Pentru o pagina de deschidere a unui site, cred ca este mult mai important sa se aloce un spatiu mai mare (daca nu chiar toata pagina) produselor recent adaugate.
    Nu sunt cunoscator in materie, nu vreau sa dau lectii sau sfaturi (si va rog sa nu ma intelegeti gresit) dar eu as vedea pagina de deschidere mai atractiva pentru client, in sensul urmator: coloana din stanga cu categoriile asa cum este acum (desi se mai poate ingusta putin), la mijloc ar trebui sa fie produsele postate recent (ma rog, in ordinea in care apar ele) iar in dreapta sa fie o coloana cu numele tuturor magazinelor in ordine alfabetica, si care sa se deruleze asa cum se deruleaza imaginile atunci cand iti instalezi mini Breslo pe blog. Nu stiu daca toata lumea e de acord cu mine dar, cu ochiul clientului, asa as vedea eu prima pagina. Deja sunt doua butoane pentru galerii si cred ca sunt suficiente. Ce credeti, merge?

    07.02.2010, 22:44:59
  • magiccraft
    magiccraft

    Mie, cel putin imi pare o idee buna ceea ce scrie DonaCristina si as mai adauga si ceea ce sugera Nagual, adica un mesaj de intampinare pentru vizitatori... eventual, asa cum se deruleaza acum ulimele produse adaugate se pot derula listele din galerii...daca se doreste in mod deosebit acest lucru... este o sugestie...si pentru o mai mare vizibilitate a magazinelor eventual pot fi 2, 3 sau cate pagini se considera pe care se pot posta produsele in ordinea adaugarii, daca se doreste acest lucru, asa cum avem si noi in fiecare magazin... sunt doar sugestii... am inteles ca se doreste imbunatatirea imaginii site-ului... :)

    08.02.2010, 00:44:04
  • dcfan
    dcfan

    imi place sitemul asta, cred ca ofera mai multa expunere. dar cred ca pozele trebuie sa fie un pic mai mari ca sa fie vizibile. si ar fi util sa existe un link catre o pagina cu ultimele produse postate, ultimele 250-500, e mai usor decat sa intri in fiecare categorie ca sa vezi ce e nou.

    si cum a punctat cineva, intr-adevar conteaza si pozele voastre. unele poze sunt foarte neclare in formatul mic. faceti poza principala cat mai clara, pe un fond neutru, cu produsul bine centrat. puteti face si chestii artistice, dar sa fie simple si produsul sa fie bine evidentiat. este util pe prima pagina, cat si in magazinul vostru. un cumparator daca nu este atras din prima de poza voastra putin propabil sa faca click pe ea ca sa vada mai multe amanunte. am observat mai ales la genti ca se pun poze pe model, ceea ce e ok, dar de multe ori in poza mica daca geanta are un maner mai lung iese din cadru sau nu se distinge pe fundal daca modelul e imbracat in culori asemanatoare cu geanta. centrati mai bine produsele. faceti poza principala cat mai simpla si restul puteti sa le faceti cat vreti voi de artistic si incarcate.

    08.02.2010, 12:18:33
  • zuzulicea
    zuzulicea

    Nu cred ca ar fi o idee prea buna sa fie afisate mai mult timp produsele. Asa, daca vrei sa dai click pe un produs si l-ai ratat (asa cum mi s-a-ntamplat mie azi) trebuie sa astepti mult mai mult pana revine produsul respectiv pe prima pagina.
    Mai bine ar fi, daca tot sunt afisate mai multe produse, sa fie un buton sau un scroll pentru a te plimba printre ele, cum au mai zis si fetele mai devreme. Mie persoanal imi placea mai mult cum era inainte..
    Observasem mai demult ca ultimele produse adaugate apar cateodata marite, in locul listei de trasury de pe prima pagina, nu stiu exact dupa ce formula aletoare. Se mai intampla acest lucru?

    08.02.2010, 18:12:25
  • handMADEina
    handMADEina

    Da, e enervant sa-ti fuga produsul exact cand vrei sa dai clic pe el ca sa-l vezi mai bine. Mie imi placea cum era acum ceva vreme, cand puteai sa vezi (cu sagetile) ultimele nu stiu cate pagini cu produse nou afisate, dar DOAR DACA VOIAI .

    09.02.2010, 10:57:35
  • artemiza.design
    artemiza.design

    Da, vechiul sistem de afisare era mai bun, nu era stresant, inainte intram cu placere sa vad ultimele produse, era o incantare. Acum nu ma mai atrage sa fac vizionari, sunt asa de mici pozele si e asa o " fluturare " care te ameteste, cum bine remarca cineva, iti fuge produsul pana sa-l deschizi,...si staaai, de-mbatranesti pana apare iar, nu mai stiu ce am vazut si ce nu,...cred ca si potentialii clienti sunt la fel de ametiti. Cred ca acum, singura sansa sa-ti mai intre careva prin magazin este sa fii selectionat in listele din galerii, prevad ca de acum se vor face liste la greu.:) mai rau este ca nu ma mai prea trage ata nici sa postez produse, cu noul sistem vizionarile au scazut drastic, iar eu personal, mi le pot viziona live:) dar, poate nu toata lumea gandeste ca mine?? traim,...speram,...

    09.02.2010, 11:42:20
  • Elven.Rose.Design
    Elven.Rose.Design

    mda, ai dreptate, nici eu n-am mai pus produse in magazin(de cand m-am lamurit cum e cu noul mod de afisare) decat azi-noapte, unul, ca erau "ultimele produse adaugate" in locul galeriei :D

    09.02.2010, 12:39:27
  • magiccraft
    magiccraft

    Da, asta am observat si eu... in jurul orei 4 a.m. .. ora de maxima audienta... ))
    Credeam ca doar eu am remarcat scaderea mare a vizionarilor pe produse... De fapt nici nu se mai stie care produse sunt ULTIMELE adugate pentru ca acestea se tot succed... si te trezesti ca vizionezi un produs postat pe 31 ian.... de exemplu. Ce se intampla daca, asa cum am dorit eu sa vizionez 3 produse de pe una din "succesiuni" (sa-i spun asa) ... am dat click pe unul... si pana sa ma intorc sa le vad si pe celelalte 2 ... le-am pierdut!!!!!!!!... Clar ca in aceasta situatie, renunti sa iti mai doresti sa vizualizezi produsele... ca macar sa iti dai seama ce sunt... chestia devine un fel de cautare a acului in carul cu fan... :))
    La un moment dat, pe forum se discuta cum ca aici nu este "GALERIE"... si ca nu este ok sa se posteze produsele care au fost deja vandute... chiar cineva scria ca ce rost are sa se afiseze astfel de produse, daca sunt deja vandute.. ca cel care le-a expus sa se laude cu ce produse faine creaza?! Si de aici inteleg ca si administratorii site-ului... ca si creatorii, utilizatori ai acestui site doresc sa fie expuse produse disponibile pentru a fi vandute...
    Am mai observat ca... sunt utilizatori care au vanzari sa spunem constante... si nu sunt mai deloc prin listele din Galerii... si altii care se regasesc constant in aceste liste, iar vanzarile intarzie...
    Poate nu am facut eu o analiza corecta a fenomenului... dar parerea mea este ca Listele din Galerii nu sunt tocmai eficiente in realizarea dezideratului de a vinde produse... mai mul,t ele expun preferintele noastre... care corespund mai mult sau mai putin cu cele ale clientilor...
    Cred ca mai bine ar fi sa fie puse la dispozitia clientior unelte de cautare eficiente si clare care sa le permite sa vizioneze ultimele produse, produsele de un anumit tip, asa cum se regasesc in lista de categorii din stanga primei pagini, o alta lista eventual cu ultimele postari din galerii etc., astfel incat clientul sa aleaga ce ii convine si nu noi sa-l obligam sa vada ce dorim noi sa vada.
    Cred ca o analiza SWOT si-ar gasi locul aici... pentru ca inteleg ca este vorba de un proiect care se doreste a fi eficient.
    Si sa n u uit... nu sunt o carcotasa... eu nu ma pot plange de lipsa de comenzi... doar incerc sa sugerez gasirea unor solutii benefice... :)

    09.02.2010, 23:06:26
  • Margelute
    Margelute

    Si asa ajungem la faptul ca eu nici nu mai pun nici o eticheta personalizata devreme ce nu functioneaza cautarea dupa etichete. Sau intru pe categorie furnituri de exemplu toate bune si frumoase dar vreau sa vad doar margelele si nu merge...
    Nici eu nu am mai postat de ieri. Imi pastrez speranta ca se lucreaza si va fi mai bine :)

    09.02.2010, 23:19:42
  • user105
    user105

    buna seara,
    vreau sa dau si eu un feedback pentru noua afisare a ultimelor produse: si eu am remarcat ca au scazut drastic vizionarile la ultimele produse postate. Cred ca totusi varianta anterioara era mai buna.

    10.02.2010, 00:27:52
  • Dora1
    Dora1

    Luigi, ce inseamna pentru tine cuvantul "ultimele" ? ca azi, 10 februarie inca se deruleaza in aceasta lista produse incarcate pe 2.02 ! si sunt foarte multe ce-au fost incarcate zilele trecute...pe cand cele noi isi asteapta randul sa fie afisate.
    S-au derulat de mai multe ori cate doua-trei liste si abia dupa multe derulari, de m-am plictisit asteptand, a aparut si lista in care era un produs proaspat incarcat de mine.

    10.02.2010, 14:10:59
  • Elven.Rose.Design
    Elven.Rose.Design

    Dar macar s-a rezolvat problema cu repostarea : asa nu va mai sti nimeni daca un produs e repostat sau nu :D

    10.02.2010, 14:38:28
  • Lauralia
    Lauralia

    Ha ha, Dacian-Moon, mi-ai luat vorba din gura... doar ca-mi promisesem sa nu mai pomenesc cuvantul "repostare". ;-)

    10.02.2010, 23:23:43
  • Elven.Rose.Design
    Elven.Rose.Design

    :D

    10.02.2010, 23:39:24
  • magiccraft
    magiccraft

    Multumim echipei Breslo pentru ca a gasit o solutie constructiva ... :)

    11.02.2010, 09:06:52
  • gariana
    gariana

    Si mie imi place aceasta varianta. Multumim!

    11.02.2010, 11:38:49
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Nu sunt sigura de ce se intampla...Dar vad ca acum in locul galeriilor sunt ultimele produse.

    Nu stiu, mie imi place noul mod de a afisa ultimele produse. Dar inteleg ca ar fi mai bine daca pozele ar fi mai mari, si am putea naviga cu sageti prin produse in loc sa se schimbe ele automat. Am i right?

    11.02.2010, 12:02:36
  • Luigi
    Luigi

    Multumim tuturor pentru feedback si va asiguram ca o sa incercam sa imbunatatim constant, acolo unde este posibil.

    Folositi cu incredere si forumul de Idei si Sugestii - www.breslo.ro/Forum/Idei-si-Sugestii_category_4

    11.02.2010, 12:07:59
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Ok, cateva mici modificari:

    Se poate naviga prin ultimele produse adaugate cu ajutorul "cerculetelor de navigare" din partea de jos. Asta ca sa nu mai fuga produsele inainte sa dam click pe ele :D

    Pozele sunt din nou mari, la fel ca inainte.

    E bine asa?

    11.02.2010, 17:12:02
  • CAT.E
    CAT.E

    e buna dimensiunea dar nu gasesc cerculetele de navigare :-s

    11.02.2010, 18:14:52
  • CAT.E
    CAT.E

    :D le-am gasit. se pot pune mai mult in evidenta? :D

    11.02.2010, 18:16:02
  • Elven.Rose.Design
    Elven.Rose.Design

    dap, e mult mai bine :)

    11.02.2010, 19:04:04
  • Margelute
    Margelute

    La mine e la fel ca inainte, pozele nu sunt mai mari, practic au aparut doar cerculetele pentru navigat care sunt oricum aproape invizibile daca nu te documentezi pe forum, dar daca pozele se succed tot la 10 secunde e cam acelasi lucru.
    Cred ca prima pagina nu este facila deloc pentru clientii noi, sau mai putin noi dar care nu citesc pe forum despre modificarile facute. :(

    11.02.2010, 19:31:50
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    @ margelute: pozele sunt definately mai mari, sunt la dimensiunea la care erau inainte de toata schimbarea. Cerculetele mie personal nu mi se par o problema. Cum ar putea arata sectiunea mai bine din punctul tau de vedere?

    11.02.2010, 19:51:00
  • handMADEina
    handMADEina

    Si la mine pozele sunt tot mititele, nu au niciun cerculet si produsele "fug" tot la 30 de secunde. Eram bucuroasa mai devreme cand am deschis si-am vazut produsele nou postate, MARI, sus, in locul listei din Galerii. Vad ca s-a revenit la varianta asta inghesuita, ca presupun ca nu-i doar la mine...

    11.02.2010, 20:29:53
  • Margelute
    Margelute

    Pai nici mie nu mi se par o problema cerculete dar mi-as dori sa fie functionale in primul rand, pentru toata lumea nu numai pentru cei care se pun la curent cu noutatile pe forum. As vrea sa fie evident din prima ce e cu ele acolo.

    Apoi mi-as mai dori ca daca vreau sa dau click pe ceas de exemplu derularea sa se opreasca. Nu vad rostul navigarii daca pozele se succed tot la 10 secunde. Sau este rost, ca daca ti-au fugit pozele te poti intoarce dar nu este putin anapoda? Ce fac navighez si am tot 10 secunde la dispozitie ca sa vad unde am navigat?

    Cu marimea, ok, inteleg daca nu se doreste sa fie mai mari pana la urma asta este, ramane sa facem poze mai bune, desi eu am poze bune si de multe ori nu se intelege mare lucru la dimensiunea aia. Adica mai mari, nu cu cativa milimetri, un pic mai mari chiar si decat erau inainte, ca inainte daca vroiai aveai timp sa pui lupa sa le vezi, acum nici nu vezi si te preseaza si timpul :)

    Cam asta ar fi.

    11.02.2010, 20:40:50