Forum: Concursuri VOT CONCURS "BRIDAL"

  • Tilli.n
    Tilli.n

    Nu este boala sigur.Stiti care este culmea?A fost totusi modesta, pentru ca mai avea cel putin un cont din care putea sa voteze.Pe mine situatiile de acest gen ma depasesc.

    11.10.2010, 01:03:44
  • vintagesiactual
    vintagesiactual

    @Tilli.n, din numararea comentariilor reiese ca mai exista trei voturi nemoderate. Poate, de fapt, dupa ce se modereaza vom vedea ca nici macar nu a fost atat de modesta :-)

    Oricum, mai ales acum, dupa ce am vazut si parerea altora, acele conturi ies cu siguranta din "lupta" pentru cele doua premii pentru clienti.

    11.10.2010, 06:49:27
  • anazaporojan
    anazaporojan

    Rog sa fie exclus numele meu din lista de clienti. Eu n-am specificat, votand, calitatea de client special pt a nu fi inclusa in lista. Multumesc mult.
    Felicitari castigatoarelor si tuturor participantelor!!!

    11.10.2010, 07:03:52
  • vintagesiactual
    vintagesiactual

    Inca asteptam moderarea comentariilor, si nu putem anunta rezultatele finale.

    @anazaporojan, cum doresti :-)

    11.10.2010, 10:50:43
  • serbani.bijoux
    serbani.bijoux

    Nu mi se pare corecta eliminarea din lista de participanti a unei persoane care si-a deschis magazin mai tarziu decat data inceperii concursului. Ganditi-va la bucuria cu care a creat lucrarea, emotia cu care a postat-o si la intristarea de a fi exclusa, sentiment care-i poate crea daune emotionale.
    Fetelor, de ce , daca aveti ceva de spus, nu o spuneti direct, pe fata, ci vorbiti despre suspiciuni si confirmarea lor datorita parerilor altora, dar nu indrazniti sa vorbiti deschis ca persoana vizata sa aiba posibilitatea de a se corecta.
    Suntem persoane sensibile, dar, poate si ravasite de vizita muzei si ne pot scapa unele lucruri...
    Ne-am adunat aici intro comunitate, o mare familie de creatie, haideti sa fim mai blande, mai indulgente dar si directe cand e vorba de fratele/sora noastra...

    11.10.2010, 11:59:21
  • Loulou
    Loulou

    Felicitari castigatoarelor!!!!!!!
    Ma bucur ca au iesit premiante, doua produse pe care le-am votat!
    Va invidiez pentru premii :))

    Imi pare tare rau ca nu am apucat si eu sa ma inscriu in concurs, terminasem setul sambata seara dar nu am putut face poze... :(( deoarece am dat cu aparatul foto de pamant si a capotat ...
    Deasemeni imi pare rau, ca si de aceasta data, au aparut motive de galceava.
    Concursul s-a desfasurat impecabil, produse au fost multe si frumoase, premiile minunate, organizatoarele, jos palaria! .... de ce oare, nu se poate incheia asa cum s-a derulat?

    11.10.2010, 12:58:56
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Nu prea inteleg eu despre ce e vorba aici :) dar aglaia a uitat sa de delogheze din cont si a votat mama ei de pe contul ei. De aceea cele 2 voturi.
    Aglaia m-a rugat sa sterg cel de-al doilea vot de la 21:69, dar cum nici eu nu mai pot sterge comentarii dupa fereastra aceea de 30 min, va rog pe voi sa il ignorati la numaratoare.

    11.10.2010, 13:02:24
  • Rostogol
    Rostogol

    Ce lupta stransa acolo in top, cat suspans! :)
    Felicitaaari, si multumesc mult si eu!

    11.10.2010, 13:06:15
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    O sa inchid aici subiectul, putem continua discutia in topicul cu inscrierea.

    11.10.2010, 13:08:28