Forum: Concursuri Vot concurs "COSITE DE FITE"

  • Loulou
    Loulou

    Vai ce uitam!

    Multumim administratorilor pentru moderarea comentariilor!

    Apreciez foarte mult, felul in care s-au derulat lucrurile!

    13.11.2010, 22:57:15
  • Loulou
    Loulou

    Luminita, am un somn!!!!!!!!!!!!!!

    :)) Vrabiuta mea papa banane, dar eu nu dorm de emotii!

    Mi-a placut mult cum a iesit totul, ma bucura decizia Alinutei, ma bucur ca am avut moderarea comentariilor aproape instant, ma bucur de toate astea si mai stau putin prin zona :)

    13.11.2010, 22:59:32
  • lanca
    lanca

    Loulou, pup vrabiuta pe ciocul cu gust de banane :P:D
    eu am si somn si treaba...multa, da' nu pot sa nu comut si aici, din 5 in 5 minute =))

    13.11.2010, 23:03:31
  • Loulou
    Loulou

    Aglaia, :) te felicit din suflet pentru castigarea concursului! Premiul 1 il ai deja, ne mai trebuie o coronita, dar avem de unde alege :)

    :) cred ca deja esti foarte ocupata cu alegerea temei si pregatirea premiilor, dar mai treci si pe la noi sa culegi laurii!

    Delilah si floaredesuflet, va felicit pentru urcarea pe podium, meritati din plin! Amandoua ati fost la prima participare, asta-mi place maxim! :)) si sper ca pe viitor sa va vad participand la cat mai multe editii...

    Tuturor concurentilor le multumesc pentru participare, pentru produsele minunate cu care ne-au incantat si va felicit pe toti! .... in grup.... :)

    Clientilor le multumim pentru voturile acordate, maine cat mai devreme voi face lista si extragerea.

    Acum o sa ma retrag, o noapte frumoasa tuturor!

    13.11.2010, 23:20:08
  • Loulou
    Loulou

    lanca, i-am spus, te pupa si ea :))

    13.11.2010, 23:20:33
  • DeianeiraJewellery
    DeianeiraJewellery

    Felicitari fetelor! A fost o competitie frumoasa cu multe produse minunate. Multumim tuturor participantilor , administratorilor si votantilor.

    13.11.2010, 23:24:52
  • mady68
    mady68

    felicitari organizatoarelor si nu in ultimul rand tuturor participantelor,v-am urmarit dupa tusa,timpul ''ma omoara'',

    13.11.2010, 23:24:56
  • aglaia
    aglaia

    ei eu pup vrabiuta :* :D si, cu ocazia asta, te si rog sa ne mai povesetsti de vrabi cand ai timp :D
    cu bine,
    aglaia, mama de gugustiuci, locatari ai crengutei din fata ferestrei :D

    13.11.2010, 23:25:23
  • lanca
    lanca

    noapte buna, Loulou!!! meriti cele mai frumoase vise!
    tare faza cu vrabiutza =)) :PP

    13.11.2010, 23:26:46
  • Loulou
    Loulou

    Aaaaaaaaaaaaa, pai m-am intors sa vad ce ati facut voi cat ma spalam eu pe dinti.... si uite!

    Mihaela s-a trezit, Aglaia pupa si ea vrabiuta... hehe, stai ca-i spun!

    Mihaela, facem sedinta?

    13.11.2010, 23:35:20
  • aglaia
    aglaia

    legat de tema urmatoare, incepe usurel sa se contureze (mai mult din ideile prietenului, el e mai inventiv :D)

    participanti ai acestui concurs, va invit cu drag sa va aratati maiestria si indemanarea si la urmatorul concurs (maine-poimaine o sa apara si tema) iar pe voi, spectatorii, va invit sa fiti in continuare cu ochii pe forum, sa admirati si in final sa alegeti creatiile preferate (trebusoara pentru care veti fi, bineinteles, rasplatiti :) )

    noapte buna tuturor,

    aglaia

    13.11.2010, 23:37:10
  • peafowlady
    peafowlady

    Ah, vreau sa o felicit si eu pe Aglaia, caci si eu am votat-o! Minunat setul tau, felicitari!: D
    Au fost multe creatii frumoase si mi-ar fi placut sa pot vota mai multe (stiu ca e o replica comuna, dar e adevarul!). Multumesc si celor care m-au votat pe mine, ma bucur ca v-au placut bentitele.

    13.11.2010, 23:54:45
  • lanca
    lanca

    hihihi, Loulou, cred ca Mihaela a tastat in somn, asa cum unii vorbesc in somn :P:D
    vad ca a adormit repede la loc, deci ramine pe miine sedinta, sa pot si io s-ami vad de scris, ca luni dimineata iau bataie daca nu's gata :((

    13.11.2010, 23:55:53
  • lanca
    lanca

    peafowlady, alinuta s-a indragostit de 2 lucrari de-ale tale, din concurs, deci e de bine. eu, cu brosa ta pe piept, nu pot decit sa fiu fericita :)

    13.11.2010, 23:58:04
  • peafowlady
    peafowlady

    Fericire maxima. : ))) Dar Lanca, scuze, nu mi te pot imagina cu brosa, eu vad doar pisoiul din poza, care nu prea e compatibil cu penele, stiu cum reactiona al meu la asa ceva, smotocea orice chestie fluffy care-i trecea pe sub nas (da, iar am dat-o in... pisici)

    14.11.2010, 00:08:01
  • MandMflowers
    MandMflowers

    Felicitari castigatoarelor, si jos palaria organizatoarelor, a fost ceva interesant;). O seara faina sau mai bine Noapte buna!

    14.11.2010, 00:08:40
  • lanca
    lanca

    peafowlady, ai dreptate, motanul din poza trebuie tinut depaaaaarte de orice este din pene. a jumulit cu spor un trofeu vinatoresc, o pasare superba. a dat-o jos de pe perete si i-a smuls toate penele :P:D
    intre noi fie vorba, nu imi plac animalele impaiate, asa ca ... :P:D am fost de partea motanului :)))))

    14.11.2010, 00:21:34
  • kiti
    kiti

    Felicitari castigatoarelor si din partea mea, felicitari organizatoarelor pt desfasurarea in cele mai bune conditii a acestui concurs si multumesc celor care m-au votat.

    14.11.2010, 00:30:20
  • peafowlady
    peafowlady

    Hmmm... daca era trofeu de vanatoare cred totusi ca cineva s-a suparat : ))) Sigur nu motanul!
    Acum va las, m-a lovit somnul devreme.

    14.11.2010, 00:50:12
  • Loulou
    Loulou

    Buna dimineata tuturor,

    Deocamdata voi publica lista clientilor

    Sper ca i-am cules pe toti!

    lanca
    FolleFemme
    tonycat
    rush
    klaudell
    Medeea7
    andreeamz
    alinuta
    Chrys
    roxigen
    Artadora
    ralucaoprian
    popescuioana
    cristina.raboj
    georgette
    Aphrodite1984
    anazaporojan
    dianafrone
    ramoni86
    Barcandiana
    eugenia19832003
    carpalex
    magdalena3
    Marina2009
    BAM22
    nitza0078
    anne24

    Nu vreau sa ma joc cu nervii nimanui, dar tot singura activa sunt si nu am cu cine sa fac sedinta :(

    Revin imediat

    14.11.2010, 07:52:48
  • Loulou
    Loulou

    Suntem in masura sa va comunicam cum se aloca premiile:

    Locul 1 Aglaia
    www.breslo.ro/Product/Bratara-piele---PREMIU-IN-CONCURSUL--COSITE-DE-FITZE_238188

    Locul 2 mssdelilah
    www.breslo.ro/Product/Premiu-pentru-httpwwwbresloroForumCONCURS--COSITE-DE-FITZEtopic2629_238084

    Locul 3 floaredesuflet
    www.breslo.ro/Product/Bratara-COLUMBINA-Premiu-concurs-forum_237622

    lanca Premiu special, pentru cel mai activ client pe forumul Breslo
    www.breslo.ro/Product/Cercei-argint-aurit-pietre-pretioase--cristale-swarovski--PREMIU-PENTRU-CONCURS-COSITE-DE-FITZE_238423

    Ne-au ramas 7 premii, le-am luat in ordine intai din magazinul meu, apoi punct G si apoi Andradacristina.
    Am alocat fiecatui client cate un numar si am facut extrageri pentru fiecare premiu in parte.
    Rezultatele sunt:

    1. ramoni86 www.breslo.ro/Product/Premiu-pentru-httpwwwbresloroForumCONCURS--COSITE-DE-FITZEtopic2629_238082

    2. Aphrodite1984 www.breslo.ro/Product/Premiu-pentru-httpwwwbresloroForumCONCURS--COSITE-DE-FITZEtopic2629_238099

    3. Rush www.breslo.ro/Product/Premiu-pentru-httpwwwbresloroForumCONCURS--COSITE-DE-FITZEtopic2629_238096

    4. Artadora www.breslo.ro/Product/Premiu-pentru-httpwwwbresloroForumCONCURS--COSITE-DE-FITZEtopic2629_238087

    5. anne24 www.breslo.ro/Product/Inel-COLUMBINA---Premiu-concurs-forum_237624

    6. carpalex www.breslo.ro/Product/Cutiuta-Bijuterii---premiu-Concurs-forum_237626

    7. Barcandiana www.breslo.ro/Product/Inel-argintat-reglabil--PREMIU-IN-CONCURSUL-COSITE-DE-FITZE_238332


    Speram sa va placa premiile castigate, iar daca nu va sunt pe plac, sa le considerati un simbol al norocului :) deoarece hazardul a decis destinatiile lor.

    Va multumim pentru participare si va mai asteptam si la editiile urmatoare.

    14.11.2010, 08:38:03
  • Loulou
    Loulou

    O sa preiau in topicul de concurs rezultatele si propun sa ne mutam acolo cu discutiile, ca fiecare scrie pe unde apuca.

    Cinnamon te rog, cand poti, inchide topicul!
    Multumesc!

    14.11.2010, 08:40:37
  • floaredesuflet
    floaredesuflet

    Buna, buna dimineata!!

    14.11.2010, 08:57:21