Forum: Concursuri Votare Concurs Breslo - Toamna, Zana Melopeelor...

  • Jewel.ia
    Jewel.ia

    Cele sapte piese [plus inca trei-patru de care m-am despartit cu greu] pe care le vreau in sifonierul meu:
    20 [un Paris, un alt Paris]
    47 [fascinanta reprezentare a devenirii; in geometria lui, colierul asta e o poezie]
    50 [pe cat te putin imi plac, in genere, bijuteriile de tipul "tree of life", pe atat de fascinata sunt de felul in care, in mana unui artist, conceptul poate fi transformat astfel incat sa rastoarne orice prejudecata]
    65 [pana acum zece minute nu ma maginam capabila sa port o cordeluta, acum, incep sa nu ma mai pot imagina fara una :)]
    82 [OK, in cazul de fata, afinitatile sunt evidente, nu necesita descriere]
    89 [pentru mine, toamna asta poarta nuanta vinului burgund]
    95 [apoteoticul vesmant al unei toamne tumultoase]

    Daca voturi am avut doar sapte, felicitari mai am cateva de adus.Foarte mult mi-au placut si creatiile semnate AnnaP, 3cot, anitabdesign, Elentamente.

    Fetelor, sa ne reauzim intr-o iarna mai alba, imaculata, intr-un ceas mai bun!

    15.11.2015, 18:48:13
  • joulibiju
    joulibiju

    Votez creatiile cu numerele: 10, 16, 21, 31, 38, 88, 101

    15.11.2015, 20:56:40
  • DumpiBoutique
    DumpiBoutique

    Alegerile mele sunt: 16, 23, 34, 51, 98, 46, 5. Multumesc!

    16.11.2015, 00:14:55
  • blanitza
    blanitza

    Dragele mele dragi, incheiem o toamna de poveste, cu aur fluid topit in ruginiul frunzelor, si vant de noiembrie tarziu ce ma strange-n spate, absolut superba si completa paleta a momentului, pentru care va multumsc din inima!! Creatiile voastre sunt piese de vis, un vis de toamna pe care mi-ar placea sa-l continuam, insa, dupa cum stiti, toate lucrurile bune au un sfarsit!!
    Votarea a luat sfarsit, ne vedem la Gala Toamnei, peste cateva zile, e posibil chiar sambata, pentru ca sunt multe voturi de numarat, si fel de fel de modificari ce-au aparut pe parcurs, trebuie sa verific si ras-verific lucrurile... Cu mult drag si sentimentul lucrului rotund, Gabi

    16.11.2015, 11:26:24
  • joulibiju
    joulibiju

    Pe cand rezultatele finale?

    23.11.2015, 10:06:46
  • user86682
    user86682

    Ceva noutati? Maine se face o saptamana de cand trebuia sa fie anuntati castigatorii..

    27.11.2015, 17:55:33
  • blanitza
    blanitza

    Da, cu ajutorul bunului Dumnezeu, am reusit sa realizez clasamentul concursului nostru, imi pare foarte rau ca nu am putut in aceasta saptamana sa-l prezint, insa a fost mult de lucru, iar timpul meu liber este foarte putin. Maine va voi invita la Gala, nu va suparati pe mine. Acuma, ma gandeam ca ar fi mai bine sa se incheie si evenimentul black friday, pentru ca sponsorii nostri au fost ocupati si mai sunt inca. Ne vedem la Gala!!

    27.11.2015, 22:46:22
  • DragomirOctavia
    DragomirOctavia

    Felicitari pentru organizare eveniment.
    Eu nu am fost prin preajma asa ca abia astept sa vad podiumul.
    Toate cele bune pana atunci.

    30.11.2015, 15:54:30
  • Atelier.Sabine
    Atelier.Sabine

    Pe când aflăm rezultatele? Tot cu inima la gură mă aflu :)

    07.12.2015, 23:43:19
  • ArtCraftLand
    ArtCraftLand

    Intreb si eu ceea ce este deja in mintea celorlalti: pe cand gala? Ar fi frumos sa ajunga la castigatori premiile inainte de Craciun, mai ales cu aglomeratia de la Posta din zilele dinaintea sarbatorilor...

    10.12.2015, 10:28:36
  • joulibiju
    joulibiju

    Inca putin si se face o luna de cand s-a incheiat votarea...

    10.12.2015, 19:45:40
  • blanitza
    blanitza

    Va rog mult sa ma iertati pentru aceasta lunga perioada in care v-am facut "sa stati cu sufletul la gura", nu a fost nici pe departe intentia mea, s-a nimerit insa evenimentul Black Friday exact dupa incheierea votarii, asa incat a fost dificil sa pot finaliza lucrarea, iar dupa asta, am intrat eu in perioada de teze si corectari la scoala, si timpul meu a intrat la apa literalmente. Multumesc lui Dumnezeu, am dat astazi ultima teza, in consecinta maine-seara va invit la Gala Toamnei, care este la fel de imbelsugata ca si concursul si votarea in sine. Mult a fost, foarte putin a ramas, veti vedea ca ne incadram numai bine cu toate, si vom mai avea cateva premii in plus de la o draga, foarte draga si credincioasa iubitoare a creatiei de bijuterie, care ne-a oferit o seama de materiale din prea-plinul sufletului ei, cand a vazut frumusetile inscrise la concurs. Mai ca-mi vine sa deconspir podiumul, dar mai tac un strop, ca sa fie bucuria mai mare maine, va pup si va multumesc pentru rabdarea voastra ingereasca!!!

    11.12.2015, 20:28:35
  • DragomirOctavia
    DragomirOctavia

    Eu ma pregatesc deja pentru viitorul concurs caci vor fi cu siguranta in continuare concursuri. Asa ca cine castiga are un sprijin din partea mea in ceea ce priveste premiile pentru concurenti.
    Pana atunci emotii.

    12.12.2015, 23:06:34