ALEXIA - Set agrafe cu frunze argintate și cristale Swarovski
Set agrafe cu frunze argintate și cristale Swarovski .
Un set de agrafe delicate cu inspirație din natură realizate manual din materiale de calitate superioara: frunzulițe metalice argintate decorate cu cristale de sticla și cristale bionice Swarovski prinse atent pe fir metalic inoxidabil placat cu argint 925.
Pot fi folosite în mai multe stiluri de coafuri după preferințe. Prinse una langa cealaltă dând impresia de un singur accesoriu mai mare romantic și boem. Sau pot fi prinse individual și distanțate in coafurile gen împletituri lejere sau in jurul unui coc deosebit.
Aceste agrafe sunt potrivite pentru mireasa, dar de asemenea pot fi purtate și la alte evenimente speciale. Se potrivesc la diferite ținute elegante.
Tip produs: Lucrat manual
Materiale: Frunze metalice argintate, cristale bionice Swarovski, cristale fațetate de sticla, fir metalic placat cu argint
Dimensiuni: Frunzele cu dimensiuni intre 4 - 6 cm
Disponibilitate: la comanda (2 zile)
Intrebari? Contacteaza magazinul
Livrare si plata
Transfer Bancar
•
0 LEI, comenzi
peste 1000 LEI
•
27 LEI, comenzi
intre 0 LEI - 1000 LEI
•
0 LEI, comenzi
peste 1000 LEI
•
30 LEI, comenzi
intre 0 LEI - 1000 LEI








LUIGI roz - SET AGRAFE handmade cu pietre roz
Crina - Agrafa mireasa cu frunze și cristale Swarovski
Elisabeth Set agrafe mireasa
Set agrafe par - orhidee, Accesorii de par mireasa
Anca - Set agrafe cu pietricele
Set agrafe cu perle alungite
GLORY - Set agrafe cu flori
LUIGI silver- SET AGRAFE cu pietricele transparente
LUIGI - SET AGRAFE cu pietricele verzi
LUIGI - SET AGRAFE cu pietricele roșii
LUIGI - SET AGRAFE
Lara agrafa cu pietricele