colier floral ivoire auriu antichizat

116 LEI

Colier romantic , cu pretiozitate in nota vintage .
Flori lucrate cu satin ivoire , perle si margele de nisip ivorii , capucino , maro lucios , cusute pe frunze decupate din piele naturala bej si maro cu vagi sclipiri aurii .
Asamblat pe lant solid , multizale , inixidabil , cu charmuri auriu patinat si perle .
Cercei asortati postati anterior .


Tip produs: Lucrat manual

Materiale: accesorii patinate, lant auriu patinat, margele de nisip, perle de sticla, piele naturala, satin

Dimensiuni: Lungime 53 - 57 cm
Flori de 5,5 si 3,5 cm

Disponibilitate: imediat

Intrebari? Contacteaza magazinul

Livrare si plata

Ca sa te bucuri cat mai repede de produsele comandate ti le putem livra in cel mai scurt timp prin:
Curier: de la 0 LEI

Iar pentru plata poti alege metoda care ti se potriveste:
Transfer Bancar
Plata la livrare

Opiniile clientilor

  • Lucrate delicat, cu atenţie la detalii... Creator receptiv la dorinţele mele. Frumosul şi- a dat mâna cu bunătatea! Minunat!

    06.06.2026

  • Lucrate delicat, cu atenţie la detalii... Creator receptiv la dorinţele mele. Frumosul şi- a dat mâna cu bunătatea! Minunat!

    06.06.2026

  • Un set elegant frumos lucrat si o colaborare foarte buna cu producatorul. Setul a fost achizitionat pentru a-l darui , iar persoana care a primit cadoul a fost foarte incantata.

    Anonim | 04.06.2026

  • Culori minunate :)

    Anonim | 22.03.2026

  • Foarte drăguți :)

    Anonim | 22.03.2026