Forum: Concursuri C O N C U R S ___Gateste-ti personajul preferat!___

  • tonycat
    tonycat

    Wow! Ce poveste! Am citit-o pe nerasuflate. Adevarul e ca in vremurile acelea daca nu stiai sa te bati cu greu puteai supravietui. Ca si in zilele noastre, dealtfel, lucrurile nu s-au schimbat prea mult ... Si setul e foarte frumos, culori si materiale naturale, sigur va atrage.

    27.11.2010, 16:06:55
  • mssdelilah
    mssdelilah

    mai am timp oare sa mai adaug o postare? :D
    sper sa aterizez la fix
    jwl imi place.. si ma bucur sa vad ca mana ta se simte mai bine. sanatate iti doresc!
    si la toata lumea, de altfel.

    27.11.2010, 16:58:54
  • Artadora
    Artadora

    mama, ce inarmate sunt ! :P

    27.11.2010, 17:24:18
  • mssdelilah
    mssdelilah

    gataaaa... aduc si eu setul meu pentru ce printesa vreti voi.. sper sa o coafeze , oricare ar fi ea

    www.breslo.ro/Product/set-princess-pentru-concursul-httpwwwbresloroForumC-O-N-C-U-R-S-Gateste-ti-personajul-preferattopic2710_251821

    27.11.2010, 18:31:09
  • lauraflore
    lauraflore

    @tonycat te invit cu drag la ce a mai ramas din casuta
    @JWL foarte frumos setul si povestirea de asemenea

    27.11.2010, 20:03:13
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Multumesc tony,delilah,laura....Sper sa faca fata creatiile mele atator produse superbe,(si nu umblu cu false modestii,chiar cred ce spun)si,cum mai este putin si se termina perioada de inscriere in concurs,va doresc tuturor bafta,sa alegeti usor ce votati si sa se termine concursul asa cum a inceput:cu voie buna,cu dulcegarii simtite si cu fair play!!!

    27.11.2010, 20:51:44
  • blanitza
    blanitza

    Va prezint colierul "Greta Garbo" - bijuterie realizata special pentru acest frumos concurs ce mi-a dat ocazia nesperata de-a rememora personaje si amintiri nepretuite...
    www.breslo.ro/Product/Colier-Greta-Garbo---Concurs-Breslo_251916

    27.11.2010, 21:26:10
  • aglaia
    aglaia

    ne apropiem de sfarsitul inscrierilor, au ramas mai putin de 30 de minute!
    cu colierul lui blanitza s-au facut 40 de candidati :D
    superbe ultimele voastre creatii! Jewels, cata gingasie in setul cu fulgi de nea! cred ca astie eroina acestui concurs, ai lucrat cu mana stanga nu una, ci doua creatii! vintagesiactual, ce realisti si suavi sunt trandafirii! mssdelilah... superb set!!! blanita, foarte elegant colierul cu margelele de catifea! incheiem in forta :)

    cine mai vine, cine ne mai surprinde?! grabiti-va!

    27.11.2010, 21:39:27
  • aglaia
    aglaia

    inscrierile s-au incheiat, voi deschide topicul pentru vot

    27.11.2010, 22:00:46
  • peafowlady
    peafowlady

    Eu cred ca votez maine, imi plac 5 creatii foarte mult si n-as vrea sa exclud nici una... pot sa votez 5? : D

    27.11.2010, 22:37:34
  • aglaia
    aglaia

    stiu, stiu, e greu :D eu de data asta ma sustrag acestei operatiuni dificile :p e o idee buna, de a vota chiar mai multe creatii, dar deja am scris regulile de vot :( poate o implementeaza altcineva, altadata :D

    27.11.2010, 22:46:32
  • anazaporojan
    anazaporojan

    SUPERBE sublimele tale bratari, Eleonora, Magiccraft!!!!!!
    Superba si prezentarea lor in magazin!!!!
    BRAVISSSIMO!!! cu FELICITARI !!!!

    28.11.2010, 11:47:04
  • tonycat
    tonycat

    Rog urmatorii organizatori ai acestui concurs sa aiba mila si sa faca un regulament cu maxim 2 creatii de participant. Sincer, mi-a fost greu sa aleg pentru ca am apreciat mult mai multe si nu vreau ca data viitoare sa dau cu banul sau sa il las pe Tony sa dea cu laba si sa aleaga el. Pana si la gimnastica se fac 2 sarituri la trambulina.
    Multumesc!

    28.11.2010, 12:23:30