Forum: Concursuri CONCURS TEMATIC ANOTIMPURI - IARNAAAA......(Sectiunea Bijuterie)

  • lauraflore
    lauraflore

    multumesc @soso
    iata si a doua propunere www.breslo.ro/Product/colier-LIGHT-OF-ICE--UNICAT_541567

    03.02.2012, 15:56:29
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Ce ma bucur ca ai revenit,Laura!
    Imi place mult de tot "Printesa"!!!Si al doilea colier e grozav,dar primul mi-a intrat in suflet!

    03.02.2012, 16:49:28
  • cattie
    cattie

    Debutul meu la aceasta sectiune...

    www.breslo.ro/Product/Colier-Ice-rezervat_543479

    05.02.2012, 15:17:13
  • blanitza
    blanitza

    Ce piese magnifice, fetelor dragi si harnice, ooo, cat ati migalit si-ati insiruit sarma, si margeaua, si perluta... Efectul este, insa, zdrobitor, bijuterii de inalta clasa si toate, toate pentru Iarna-Regina...
    Sunteti niste scumpe albinute, stralucind in culori hibernale, si va multumesc pentru frumusetile aduse la concurs, iata ce inspirate ati fost, si va urez sa fiti la fel si-n continuare, bravooo!!!!

    06.02.2012, 00:31:03
  • Gheorghitza
    Gheorghitza

    cattie, frumos debut !

    06.02.2012, 15:41:58
  • cattie
    cattie

    Multumesc :)

    06.02.2012, 20:08:45
  • Gheorghitza
    Gheorghitza

    Felicitari, aidaalex!

    07.02.2012, 17:30:46
  • fairdealing
    fairdealing

    F.Frumos,sunt convinsa k in realitate arata mai frumos,e f.greu sa prinzi in fotografii,albul!Si lucrusoarele crosetate din magazinul tau(in special florile-par naturale)sunt foarte frumoase,succes in continuare!

    07.02.2012, 18:16:47
  • hobbytools
    hobbytools

    Eu cand dau premiul?
    Nu ca as fii citit regulamentul sau ca m-as fii informat corect asupra temnului limita de prezentare a propunerilor din concurs, caci nu am facut asta.

    Pur si simplu nu mai am rabdare! Sunt destule lucrari frumoase....hai la premiu dragilor!

    Va intreb deci cand dau premiul???

    Cu respect va ureaza spor hobbytools!

    Georgian Cimpoeru

    07.02.2012, 22:47:37
  • Gheorghitza
    Gheorghitza

    In 16 Februarie aflam castigatorii...

    08.02.2012, 00:13:51
  • aidaalex
    aidaalex

    Gheorghitza, fairdealing va mutumesc mult! La bijuterii sunt incepatoare.

    08.02.2012, 09:06:05
  • Gheorghitza
    Gheorghitza

    aidaalex,
    deci la sectiunea Bijuterii, esti debutanta?
    Este important sa specifici acest lucru...

    08.02.2012, 14:22:47
  • fairdealing
    fairdealing

    Daca ai realizat asa ceva ca si incepatoare, nu pot sa spun decat k e un inceput f.bun si promitator-se spune k ” inceputul este greu”

    08.02.2012, 15:13:04
  • BohemianSin
    BohemianSin

    Am terminat si eu raurile mele inghetate:

    www.breslo.ro/Product/Colier-I-follow-rivers_546770

    08.02.2012, 15:57:52
  • crisanda
    crisanda

    Dupa toate minunile listate aici, indraznesc sa mai particip si eu cu un produs, mai modest ce-i drept, dar care are mai multe functii, ca si cel anterior:
    www.breslo.ro/Product/set-inel-si-colier-clama-pentru-par-Noapte-de-iarna_547061

    08.02.2012, 20:05:42
  • blanitza
    blanitza

    Aaaa, concursul nostru se imbogateste pe zi ce trece cu piese tot una si-una, multumim pentru ofrandele estetice aduse iernii, draga Aida, Eugenia si Cris...
    Hai, ca numai maine, nu-i poimaine, oare ce surprize frumoase ni se mai pregatesc aici???!!!....

    09.02.2012, 16:32:57
  • blanitza
    blanitza

    Va astept cu tot sufletul pana maine la ora 24, sa ne incantati ochii si inimioarele noastre sensibile...

    09.02.2012, 16:34:39
  • forHOPE
    forHOPE

    Azi a fost ultima zi de inscriere...mai aveam in plan sa inscriu inca un produs insa din pacate, nu mi-au sosit materialele necesare...oricum, cand le voi primi, voi realiza totusi colierul si vi-l voi arata...

    Bafta tuturor si multumim pentru minunatiile pe care le-ati creat!! Ar trebui sa organizam o prezentare de moda intitulata "Craiasa Zapezii" si fiecare model sa defileze cu cate o creatie...ar fi o splendoare...

    10.02.2012, 20:53:50
  • carla69
    carla69

    Si eu mai aveam un produs dar am pus doua deja....sii mai am si pentru concursul trecut inca unul aproape gata,ala cu insectele,si pentru cel urmator am inceput ceva,o idee,un gand,o urma,le vine randul la toate.Astept sa vad listele cu produse

    10.02.2012, 22:24:10
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    In lipsa Gabrielei,absenta motivat,sunt convinsa,spun si aici:"Stop inscrieri!"
    Si va multumim tuturor pt ca ati raspuns provocarii lansate de Gabi si George,ca ati creat bijuterii,articole de moda si vestimentatie,decoratiuni si lucrari plastice care vor face deliciul clientilor dornici sa cumpere lucruri frumoase,facute cu suflet si care sa fie unice,fiecare in felul ei!

    11.02.2012, 00:12:01
  • Gheorghitza
    Gheorghitza

    Gabitza-blanitza,
    cred ca toti trebuie sa-ti multumim, deoarece ai acceptat provocarea
    de a lansa concursul ANOTIMPURI, cu prima etala: I A R N A.

    Trei fete deoasebite fata de care trebuie sa ne inchinam si sa le
    multumim din toata inima!

    Cat priveste calitatea concursului, merita felicitati
    fara nicio retinere TOTI CONCURENTII.

    11.02.2012, 00:24:21
  • blanitza
    blanitza

    Eeeee, dragi si dragele mele, iata-ne si la final de concurs, unul GLORIOS, as putea spune, pentru ca de-aceasta data fantezia si imaginatia creatorilor a fost supusa la un foc incrucisat, pe 3 planuri odata, plus alte doua concursuri ce s-au derulat in paralel!!!!
    Ce sa mai lungesc vorba, ati fost MAGNIFICI toti si toate, creatiile - superbe, prin diversitate si design, si IARNA-REGINA a fost sarbatorita din belsug, oooooo, si parca stia, nebunatica, iata ce iarna de iarna am chemat noi cu intrecerea nostra - uitati-va pe fereastra!!!! Asa iarna frumoasa, geroasa e drept, dar FRUMOASA, n-am vazut demult, ba cred ca nici n-am prins eu asa, din ce spune mama, seamana picatura cu cea din '54...
    Multumesc tuturor, VA MULTUMESC VOUA, albinute harnice si inspirate, care ne-ati incantat zi de zi, ne-ati adus voiosie, antren, gluma, inocenta, stralucire si eleganta cum eu n-am mai vazut intr-un concurs Breslo!!!
    De maine, incepe partea cea mai grea pentru noi, organizatorii, insa nu precupetim niciun efort, TREBUIE sa fim la inaltime, in fapt vom fi SIDERALI cu totii, c-asa ne sta bine IARNA...
    Eeee, eu am incercat s-o mai lungesc un pic, dar Silvia, "precisa" ca un ceas elvetian...
    Maine ne vom intalni cu totii la topicurile de votare, si pentru ca este ceva de munca, voi anunta premiile sectiunii Bijuterie in topicul nou ce-l voi deschide, pentru CASTIGATORI!!!! M-am gandit sa-l denumesc GALA DE PREMIERE - BIJUTERIE - Concurs Iarna.
    Va urez sanatate multa, multa, multa, mai ales pe frigul asta, spor si inspiratie, si multumiri din inima tuturor creatorilor si creatoarelor ce ne-au daruit frumusete si gingasie, distinctie si eleganta plus subiect minunat de povesti si taifas aici!!!!

    11.02.2012, 00:54:43