Forum: Concursuri PRELUNGIRE CONCURS ZODIACUL BRESLO 2 septembrie 2011 - 20 martie 2012

  • camelia.handmade
    camelia.handmade

    Reanimarea discutiei :) Da si eu sunt curioasa, mai ales ca avem un juriu numai unul si unul... :)

    20.03.2012, 11:33:14
  • camelia.handmade
    camelia.handmade

    Eu m-as baga la pariu... dar in legatura cu votul juriului

    20.03.2012, 11:35:09
  • soso07
    soso07

    Eu nici de pariuri n-as fi in stare :)

    20.03.2012, 14:02:25
  • carla69
    carla69

    Camelia,cred ca esti curioasa doar de votul jurilului ca aici pe forum ai cel mai mare nr. de voturi,in fata mea

    20.03.2012, 15:08:11
  • camelia.handmade
    camelia.handmade

    Da, am numarat si eu... dar daca s-ar fi luat pe total, nu, asa ca recunosc si eu ca am cateva lucrari mai ... grabite ca sa zic asa, ceea ce se observa (mai ales la fotografii). Per total, sunt curioasa daca vor fi apreciate lucrarile care imi plac si mie (inclusiv dintre ale mele) dar mai ales dintre ale celorlalte competitoare, pentru ca din cate am vazut, topul meu 6 (dupa cum am votat) nu a fost acelasi cu al publicului, nici pe departe

    20.03.2012, 15:13:58
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Fetelor: multumesc pentru intelegere!

    Raluca: m-ai facut sa rad copios cu anarhia, dictatura :))))

    Camelia: nu se numara voturile per total de creator, ci pe creatie


    Apropo de rabdare si tehnica folosita: eu de fel nu am rabdare, ma plictisesc foarte repede si totusi... la bijuterii pare ca as avea :)))) si crede-ma ca de multe ori nu am rabdare nici cu ele :D

    Revin mai tarziu (cred ca in jur de ora 8) cu decernarea premiilor ;)

    Pupici!

    P.S. la voi merge sa aranjati portofoliul?!

    20.03.2012, 17:46:30
  • carla69
    carla69

    ioi,no amu !!!

    20.03.2012, 17:47:47
  • camelia.handmade
    camelia.handmade

    Da, merge, chiar acum mi-am adus aminte sa updatez portofoliul... asa ca am dat click frumos pe categoriile in care vroiam sa pun produsele mai noi si apoi ma lasa sa aleg (categoriile le am gata facute). Si am incercat sa le si ordonez, si merge, nici o problema

    20.03.2012, 17:52:25
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Pana la decernare va amintesc juriul si sponsorii:




    ____________________MAGAZINE PARTENERE:

    Adalee: www.breslo.ro/Shop/Adalee
    - 275 ron
    - reducere 20 % la o comanda pentru toti participantii si membrii juriului; reducerea nu se cumuleaza cu celelalte premii!

    Artlubiju: www.breslo.ro/Shop/ARTLUBIJU
    - 200 ron

    Blanitza: www.breslo.ro/Shop/blanitza
    - 50 ron

    Bijouxdemonange: www.breslo.ro/Profile/bijouxdemonange
    - 300 ron + produse in valoare de minim 400 ron

    Cecil.shop: www.breslo.ro/Shop/cecil.shop
    -275 ron

    Geodecor: www.breslo.ro/Shop/geodecor
    - 100 ron

    GoodChoice:www.breslo.ro/Shop/goodchoice
    - 200 ron

    Hobby.shop: www.breslo.ro/Shop/hobby.shop
    -50 ron

    jewelry.supplies: www.breslo.ro/Shop/jewelry.supplies
    - 300 ron
    - reducere 30 % la o comanda realizata pana la sfarsitul lunii aprilie de catre toti participantii la categoriile Balanta, Berbec si Pesti; reducerea nu se cumuleaza cu alte premii!

    Made.in.Brasov : www.breslo.ro/Shop/Made.in.Brasov
    - 150 ron

    margele.accesorii: www.breslo.ro/Shop/margele.accesorii
    - 150 ron

    SophiesShine: www.breslo.ro/Shop/SophiesShine
    - 300 ron

    Gheorghitza: 500 ron



    ____________________MEMBRII JURIULUI:

    Andreea Giuros - membru al echipei Breslo si artist handmade (Cinnamon Cloves : www.breslo.ro/Profile/CinnamonCloves)
    Catalina Ionita – arhitect –urbanist ; profesor asistent la Urbanism, Facultatea de Arhitectura
    ro.linkedin.com/pub/catalina-ionita/1a/575/b23
    Maria Zaporojan: designer (master in design de produs) mariazaporojan.blogspot.com/
    Gabriela si Tiberiu: artisti plastici (Punct G: www.breslo.ro/Profile/punctG))
    Mihaela Ion : critic de arta, fondator Asociatia Atelierul de Creatie, din partea Revistei Atelierul (www.revista-atelierul.ro/)
    Gheorghe Salajan: organizator

    20.03.2012, 18:00:23
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Camelia: eu de pe magazinul Provocari nu reusesc sa intru in portofoliu din Administrare magazin.
    Daca sunt in mgazin si vreaus a vad portofoliul imi afiseaza doar vreo 6 produse ...atat....


    Raluca, m-ai itnrebat mai devreme daca magazinul av fi si pt alte concursuri. Raspunsul este da, il voi tine pentru concursuri, de aceea l-am sid enumit provocari breslase :p

    20.03.2012, 18:02:50
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Gaata, am reusit! Probabil era ceva de la mine :P

    20.03.2012, 18:05:50