Setul Mirela Rezervat (144)

Produs momentan indisponibil

Vrei sa primesti notificare cand produsul redevine disponibil?


O comanda speciala m-a condus la realizarea acestui set compus dintr-un colier lung de un metru si jumatate si doua perechi de cercei adecvati, set reralizat cu margele de sticla neagra cu picturi florale electroplacate, de o calitate deosebita incat, la prima vedere, parca ar fi margele Cloisonne.
Setul este rezervat si poate fi comandat doar de clienta care a facut rezrvarea.


Tip produs: Lucrat manual

Materiale: Accesorii metalice din alama p, Margele electroplacate 12mm

Dimensiuni: Colier: 150 cm/ 99 gr
Cercei (1) 50mm / 4+4gr
Cercei (2) 40mm/ 3,5+3,5 gr.

Disponibilitate: imediat

Intrebari? Contacteaza magazinul

Livrare si plata

Ca sa te bucuri cat mai repede de produsele comandate ti le putem livra in cel mai scurt timp prin:
Posta Romana: 18 LEI
Curier rapid: 25 LEI

Iar pentru plata poti alege metoda care ti se potriveste:
Plata la livrare

Opiniile clientilor

  • Setul arată impecabil, mult mai frumoas în realitate, o adevărată poveste. Îți mulțumesc pentru această creație minunată și pentru amabilitate! Recomand din toată inima!

    27.05.2026

  • Mulțumesc frumos! Foarte mult mi-a plăcut setul cu jasp, mă aștept ca și energetic să-mi adauge și mai mult la starea de bine, la gândirea pozitivă, la profunzime!

    27.04.2026

  • Peridotul are o transparență aparte ce îmi place foarte mult! Mă bucur pentru frumusețea acestui set!

    Anonim | 12.10.2025

  • Nu am vrut să pierd ocazia de a achiziționa acest set foarte frumos cu opal galben, mai rar întâlnit de mine! Mulțumesc, domnul George!

    12.10.2025

  • De foarte bună calitate văd eu amazonitul din care este alcătuit acest set! De mult timp doream așa ceva!

    12.10.2025