Forum: Concursuri Concurs Breslo: "Tendinte interculturale si povesti de calatorie!"

  • kiti
    kiti

    Ma uit in oglinda ma mustruluiesc si-mi pun cenusa in cap pt ca am omis un lucru esential. Trebuia in primul si in primul rand sa multumesc celor au fost pe aceeasi lungime de unda cu mine,carora lucrarile mele le-au spus ceva, au atins niste corzi sensibile si care in final m-au votat.Inca o data scuze si multumiri tuturor celor care mi-au acordat votul.

    09.02.2011, 15:32:06
  • sipetulcumargele
    sipetulcumargele

    Doamnelor(si domnilor ;) ) felicitari pt minunatele bijuterii si povesti. Toate sunt incredibil de frumoase... Va doresc sa avem si mai multa imaginatie, timp si placere pt pasiunea noastra si ne "vedem" la concursul viitor !

    Deea

    09.02.2011, 15:53:18
  • de.dimineata
    de.dimineata

    Acum ca s-au limpezit apele... Felicitari castigatorilor si multumesc celor care m-au votat :)

    09.02.2011, 16:04:24
  • lanca
    lanca

    wow, sa cad in poponetz cand am citit ce s-a mai scris aici si ... stupoare, m-am gasit cistigatoare :) fac si versuri naive, asa, ca mine :P
    andra scumpa, eu nu am trecut calitatea de client linga votul meu, m-am gindit ca poate o baba ca mine ar fi bine sa lase tinerii sa vina la tine :)) n-am gasit alta rima :D
    multumesc din suflet sortii, norocului, care anul acesta vad ca se tine de mine si ii multumesc mult pentru asta :) , multumesc si pup cu drag obrajii andrei, dar si ai celorlalte zine bune ale forumului pe care nu este nevoie sa le numesc deoarece stiu ele bine cine sint, imi cer iertare ca nu am fost mai activa pe forum, m-am ocupat doar cu achizitionatul si iubirea :P =))
    felicitari tuturor, cistigatori dar si necastigatori, nimeni nu iese in paguba aici, totul este frumos.
    isabela, ma bucur pentru tine, felicitari! tura asta am votat doar cu kjoco caci am eu o salbiciune pentru lemn, londra, limba maghiara, limba romana vorbita cum o vorbeste kjoco ... iata citi de L, caci nu degeaba semnez lanca :)))))

    09.02.2011, 17:30:23
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    @ Eugenia: ;;)

    @ zuzulicea: din toata inima!

    @JWL: cred din toata inima ca Dumnezeu ii incearca mai mult pe cei pe care ii iubeste mai mult, pe oamenii deosebiti, aproape de "sufletul" Lui! In acest fel isi slefuieste "diamantele"! Si stiu ca Dumnezeu ii iubeste pe toti deopotriva, insa sunt oameni care nu vor si El ii lasa in pace, El nu obliga pe nimeni sa se lasa in Mana Sa :)


    @ Apollonia: Ma bucur ca ti-am facut o surpriza! Inca de la inceput am avut intentia de a premia si alte locuri decat primele 4 (ele primesc mereu premii :D )

    @ dodo: citind ceea ce scrii tu, este imposibil sa nu-mi atinga sufletul! Ai un dar deosebit de a mangaia folosindu-te si de cuvinte si te apreciez mult pentru asta! Si iti multumesc din suflet! Ma bucur enorm ca am onoarea ca o persoana asemeni tie imi va purta una dintre "minuni"! Te pup si te imbratisez!

    @ Kjoco: m-ai facut sa rad :))) Multumesc! Am un mic defect: observ repede detaliile si daca ceva nu e in regula, nu pot trece pe langa :)

    @blanitza: te imbratisez!!

    @ isabela: daca era sa votez in concurs as fi ales kjoco, isabela si monica!

    @Lanca: obrajorii mei sunt onorati! Te imbratisez cu mare drag! Si am intuit eu ca voit te-ai ascuns la votare, dar m-am facut ca nu "vad"!
    Cat despre a-ti cere iertare: chiar nu ai de ce! Bucura-te de iubire, e cel mai important! Noi, restul, suntem bucurosi ca tu esti fericita!

    09.02.2011, 22:45:09
  • mihaalex
    mihaalex

    Am refacut si eu numaratoarea voturilor si mi-a dat la fel voua, asa ca podiumul se schimba si varianta finala este:
    Locul I isabela(nr. 17): 25 voturi
    Locul II kjoco (nr. 33) : 24 voturi,
    Locul III bohemiansin(nr. 5) si monicasandica(nr. 8): 22 voturi,
    Mentiune kiti (nr. 11) si de.dimineata(nr. 30): 17

    Celelate sectiuni vor ramane nemodificate, inclusiv sectiunea de clienti, raman castigatori cei doi clienti din rima mea extragere, deoarece Bijouxdemonange a acordat premii clientilor facad extragerea pe lista extinsa, eu zic ca putem lasa lucrurile asa, asta daca si voi sunteti de acord.

    Asa cum am mentionat in primul mesaj, lucrurile fiind clarificate acum (sper :)) Castigatorii pot incepe sa-si aleaga premiul in ordinea lor de e podium si am rugamintea ca dupa ce au facut comanda sa postezi si aici ca cei care urmeaza sa stie cand a venit momentul sa aleaga si ei.

    multumesc foarte mult tutror pentru ajutor si imlicare,
    Cu drag,
    MihaAlex

    10.02.2011, 13:41:08
  • isabela200578
    isabela200578

    Multumim mihaalex.Voi face alegerea chiar acum si voi posta comanda mea.Multumesc mult, mult pentru tot.

    10.02.2011, 13:57:34
  • isabela200578
    isabela200578

    Am ales "Set rosu japonez".Abia astept sa pun ceasul pe perete...e superb.
    Multumesc inca o data mihaalex.

    10.02.2011, 14:01:31
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Am ales si eu,una din cele doua rame www.breslo.ro/Product/Rama-foto-Black-Dream_296509!
    Multumesc f mult Mihaela,abia astept sa pun o poza cu copii mei acolo:)E plina casa cu fotografii inramate,dar asta imi va fi cu mult mai draga,fiindca e creata de tine!Multumesc!

    10.02.2011, 14:38:35
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    ...poza va fi cu COPIII mei si nu cu copii...m-am fastacit,de emotie....

    10.02.2011, 14:39:38
  • BohemianSin
    BohemianSin

    Mi-am ales suportul pentru reviste...pentru ca pur si simplu imi place!

    10.02.2011, 14:52:20
  • monicasandica
    monicasandica

    si eu am ales suportul pt reviste tree cel negru imi place foarte mult!

    10.02.2011, 17:02:04
  • kiti
    kiti

    Am ales si eu cameea.Mihaalex multumesc pt premiu.

    10.02.2011, 18:51:15
  • lauraflore
    lauraflore

    am ales margelele aurii.multumesc pentru nominalizare si premiu Mihaela!

    10.02.2011, 19:06:08
  • lauraflore
    lauraflore

    si de la Andra am ales cerceii "volanele craiesei zapezii"
    un premiu neasteptat si care m-a bucurat fff mult.multumesc mult Andra!

    10.02.2011, 19:11:31
  • de.dimineata
    de.dimineata

    Sticla de Craciun este minunata. Ii pun dop de pluta si o facem sticluta cu suc! :) Multumesc!

    10.02.2011, 19:23:27
  • KilyenJozsef
    KilyenJozsef

    Eu aleg cana Black Dream, fiindca e negru si frumos ca in vise brr. Dar nu pentru ceai sau cafea, ci pentru vin fiert cu scortisoara si cuisoare. Hmm ce gustos o sa fie...

    10.02.2011, 21:45:08
  • zuzulicea
    zuzulicea

    Eu am ales setul de bijuterii yellow curly.Pentru ca imi plac la nebunie colierele :) multumeeeeesc mihaalex!

    11.02.2011, 00:48:19
  • blanitza
    blanitza

    Si eu am ales "Cercei stralucitori crem bronz", pentru care vreau sa-ti multumesc inca o data, draga Andra, suflet frumos!!!! x0

    12.02.2011, 10:18:24