Forum: Concursuri Concurs Breslo: "Tendinte interculturale si povesti de calatorie!"

  • isabela200578
    isabela200578

    Sincer mi-ar fi placut sa fiu urmatoarea organizatoare...dar asta e.Felicitari KJOCO.

    08.02.2011, 13:58:25
  • forHOPE
    forHOPE

    Felicitari organizatorilor si castigatorilor!!! :D

    08.02.2011, 14:13:50
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Isabela,la ce frumuseti creezi,sunt convinsa ca nu dureaza mult pana vei organiza un nou concurs!La fel cred si de Monica!Sunt convinsa ca o sa castigati cat de curand!

    08.02.2011, 14:17:14
  • monicasandica
    monicasandica

    WOAU..CE SURPRIZA.....nu ma asteptam..eram obisnuita cu ultimele locuri....de obicei ma uitam de jos in sus... MULTUMESC FOARTE MULT celor care m-au votat.felicitari tuturor castigatorilor,organizatotorilor......si pt Jewelswithlove....esti extraordinara....minunata,frumoasa,buna,sincera,curata,rabdatoare.....ce ne-am fii facut fara tine? Esti mereu prezenta....si de mare ajutor.... te iubesc ("pana la cer")!

    08.02.2011, 16:05:30
  • Pupi
    Pupi

    Felicitari tuturor, castigatori sau participanti!
    Minunate calatorii am putut face atat de usor!
    Pentru mine a fost o incantare.

    08.02.2011, 16:24:01
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Monicaaaaaa...nu ma mai lauda atata,ca imi cam ard urechile:)))...Mi-a crescut temperatura "pana la cer",vorba ta....Sincer,sper sa pot fi de ajutor si de-acum inainte,dar nu pt premii,si nu pt laude!!!Iar cretiile tale,Monica,sigur merita aprecieri!Si,fara mine,ati fi facut ce ati facut si pana am aparut :ati fi creat frumuseti,ati fi organizat si participat la concursuri,doar ca ar fi fost cu un om mai putin:)

    08.02.2011, 16:27:42
  • magiccraft
    magiccraft

    Felicitari tuturor! a fost un concurs frumos si interesant. Imi pare rau ca nu am avut timpul necesar sa particip sau sa votez, dar am mai tras cu ochiul la minunatiile create de voi...

    08.02.2011, 16:28:13
  • KilyenJozsef
    KilyenJozsef

    Buna ziua tuturor! Multumesc pentru felicitari, dar e o putina problema cu numaratul voturilor!
    Da, ieri pana la amiaza asa era, 23 voturi pentru mine si 22 voturi pentru Isabela. Dar era patru comentarii nemoderate si dupa ce s-a moderat, asa arata: 25 voturi pentru Isabela si 24 pentru mine. Nu stiu, poate ca Mihaela si Alina sa anulat niste voturi pentru ceva, dar eu vreau ca sa castig corect.
    Da, m-am bucurat ieri pana la amiaza, dar acum nu stiu. Da, vreau ca sa organizez un concurs ca am tema, am ideei si sunt pregatit, dar numai daca am dreptul. Cu asta nu vreau sa ofensezi pe nimeni, dar astept raspuns si parerea voastra.

    08.02.2011, 16:34:46
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Inainte de a felicita castigatorii, am cate ceva de adaugat:

    *am numarat si eu voturile si mie mi-au iesit un pic altfel :) Mi-au iesit mai multe pentru aceste 4 locuri si asta deoarece astazi au fost moderate vreo 3-4 comentarii, deci tot atatea pareri au mai aparut, care schimba un pic lucrurile :), astfel: isabela(nr. 17): 25 voturi, kjoco (nr. 33) : 24 voturi, bohemiansin(nr. 5) si monicasandica(nr. 8): 22 voturi, kiti (nr. 11) si de.dimineata(nr. 30): 17

    *Daca este cineva care mai are un pic de timp ce-l poate aloca numaratorii, il rog sa o faca, pentru a confrunta rezultatele

    *de asemeni, acele noi comentarii moderate abia astazi, sunt conturi de "client" si probabil ca nu au fost incluse in lista din care au fost extrase.

    *mai mult, sunt clienti care au uitat sa specifice calitatea de "client" atunci cand au votat (sunt chiar destui)

    * Si ar mai fi o problema, care nu-mi da pace, dar voi detalia mai tarziu, poate intre timp se lamureste.

    *Oricum, pentru ca lista clientilor care au votat este cu mult mai lunga decat prevazusem initial (se pare ca premiile stimuleaza! ) voi mai acorda un premiu suplimentar pentru clienti (in afara celor cu numerele de ordine 1,5,9, 13) astfel: voi face o noua lista cu clienti, exceptandu-i pe cei acre deja au castigat si ma voi folosi de random.org pentru a alege inca un castigator. :)

    08.02.2011, 16:46:42
  • mihaalex
    mihaalex

    Buna Kijoco :((( ...citesc comentariul tau si nu imi vin sa cred. N-am anulat voturi, doar ca noi am numarat chiar in seara in care s-a facut Stop Vot, dar am postat abia acum pentru ca nu am apucat sa compun mesajul. N-am avut nici cea mai vaga idee ca se pot modificare rezultatele dupa momentul stop vot, eu nu stiam de aceasta practica cu comentarii "moderate" si care apar ulterior in timp. Sincer acum nici nu-mi mai vine sa iau numaratoarea si toata procedura de la cap...gandindu-ma ca poate maine mai apar inca 2-3 postari care sa schimbe clasamentul.

    singura descalificare pe care am facut-o a fost la sectiunea clienti pentru Monica Alexandru care a scris client, desi are un magazin activ.

    Asa ca dragi moderatori ai forumului va rog sa imi comfirmati si mie daca mai sunt sau nu postari nepublicate inca ca sa putem definitiva clasamentul.
    Si poate PE VIITOR sa stim si noi de la moderatori ca trebuie sa lasam un timp 2-3 zile...pana primim confirmarea ca toate postarile sunt vizibile si publicate, pentru ca nu este deloc placut si corect sa se ajunga in astfel de situatii, nici pentru noi, nici pentru participanti.

    08.02.2011, 16:54:31
  • isabela200578
    isabela200578

    Dimineata am numarat si eu voturile bijouxdemonange si mi-au iesit la fel..insa nu am spus nimic pentru ca nu eu am organizat concursul.Este decizia organizatorilor cum acorda premiile.Kjoko daca e sa fii tu castigatorul nu e nici o suparare...poate organizam impreuna urmatorul concurs.

    08.02.2011, 16:54:47
  • isabela200578
    isabela200578

    mihaalex intr-adevar cei care posteaza pentru prima oara chiar daca au cont mai vechi si cei care au cont recent dureaza moderarea mesajelor lor.eu am observat asta la un moment dat cand am vazut ca in forum apare ca a comentat cineva si uitandu-ma la subiectul respectiv, comentariul nu aparea.

    08.02.2011, 16:57:48
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    isabela si kjoco: eu cred ca ar fi o idee excelenta sa organizati impreuna urmatorul concurs :) In special ca situatia voturilor a fost destul de stransa :)

    Cat despre comentarii nemoderate, nu mai sunt. Sunt 94 de comentarii in total in topic (scrie undeva in dreptul titlului, in lista topicurilor din forum), le-am numarat, si mi-au iesit.

    08.02.2011, 16:58:23
  • isabela200578
    isabela200578

    scuze pentru gramatica mea... pentru cei care posteaza pentru prima oara chiar daca au cont mai vechi si pentru cei care au cont recent moderarea mesajelor dureaza un pic mai mult.

    08.02.2011, 17:03:25
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Isabela..:))))s-ar parea ca s-a implinit profetia mea mai repede decat credeam!!!Deci...rasturnare de situatie,rocada pe podium...avem de toate!!!Dar,cel mai mult mi-a placut ca avem FAIR-PLAY!!!Kjoco,sincere felicitari fiindca esti asa cum ar trebui sa fim cu totii:corect!

    08.02.2011, 17:09:40
  • isabela200578
    isabela200578

    Am mai remarcat ceva...seara cand s-a spus stop vot era peste ora 22 cu cateva minute, insa daca va uitati acum la ora spune ca era 21:40.eu nu inteleg...voi intelegeti?asa decalat este ceasul lor?

    08.02.2011, 17:10:23
  • mihaalex
    mihaalex

    Isabela, treaba asta am observat-o si eu ieri ca ora la care am spus stop joc e diferita de ora la care apare postarea de stop joc...dar am zis ca poate din cauza oboselii...nu vad eu bine....foarte curios oricum

    08.02.2011, 17:19:15
  • KilyenJozsef
    KilyenJozsef

    Asta e caricatura incurcaturi :)
    Felicitari Isabela! Multumesc gestul ca sa organizam impreuna concursul urmator, dar eu mai astept pana cand castig dreptul. Dar bineinteles ca daca vad ca e nevoie de ajutor, atunci o sa ajut.
    Deci felicitari inca o data si asteptam tema noua!

    08.02.2011, 17:31:27
  • dodo
    dodo

    Felicitari participantilor. Fiecare si-a amintit astfel de momente dragi, de locuri frumoase si situatii inedite.
    Primii clasati merita aplauzele si cred ca o tema comuna izvorata din lemn, piele si margele ar fi ceva inedit.
    Felicitari Isabela si asteptam sa dai Startul..
    Multumesc pentru voturile primite.

    08.02.2011, 17:41:36
  • isabela200578
    isabela200578

    Multumesc Kjoco.Propunerea mea este cat se poate de serioasa avand in vedere ca voturile noastre au fost foarte, foarte apropiate.Asta daca iti face placere.Poate asa vor fi mai multi premiati.

    08.02.2011, 18:19:33
  • kiti
    kiti

    Am sosit si eu.In primul rand felicitari castigatorilor pt creatiile si povestirile lor minunate , apoi multumesc Mihalex pentru premiu. Daca la partea de creatie ma asteptam la locul 4 pt ca am numarat si eu voturile, nominalizarea la cea mai frumoasa poveste m-a luat prin surprindere.A fost o poveste frumoasa de viata pe care as dori s-o repet desi asta nu se mai poate, si care mai are inca multe taine nemarturisite.Ma bucur daca v-a placut si inca o data multumiri.In ce priveste noul concurs cei care hotarasc sunt Kjoco si Izabela.Stilurile lor sunt total diferite deaceea cred ca in final numai Izabela va propune tema dar repet ei sunt cei care hotarasc. Oricum ar fi eu o astept cu nerabdare.Inca o data felicitari tuturor participantilor indiferent daca au castigat sau nu.

    08.02.2011, 19:36:46
  • blanitza
    blanitza

    FELICITARI din suflet tuturor castigatorilor, piesele si povestile ce le-au insotit au fost just amazing, frumoase si atat de incitante, incat am calatorit din Orient si pan' la Londra, uite-asa, cat ai clipi!!!!
    Referitor la schimbarile de pe podium, personal consider ca cei doi castigatori de pe locurile 1-2 ar trebui sa organizeze impreuna urmatorul concurs, tocmai pt ca stilurile sunt total diferite. Sunt super-curioasa ce iese de-aici, dar cred ca acest aspect ar face si mai interesant urmatorul concurs. Bineinteles, veti face cum veti decide, dar un concurs, cu cat este mai surprinzator ca tema, cu-atat este mai incitant si atragator, pe considerentul ca intotdeauna contrariile (se) atrag!!!!

    08.02.2011, 19:54:57
  • lauraflore
    lauraflore

    felicitari castigatorilor dar si tuturor participantilor!
    asteptam urmatoarea provocare....:)

    08.02.2011, 20:23:51
  • lauraflore
    lauraflore

    JWS astept sa te vad castigand si pe tine ca sa organizezi concursul....chiar meriti

    08.02.2011, 20:25:03
  • lauraflore
    lauraflore

    wow...multumesc Mihaela pentru premiu,acum am vazut!

    08.02.2011, 20:27:48
  • forHOPE
    forHOPE

    Multumesc frumos Andra draga :) Nu ma asteptam....ma bucur ca ti-au placut povestile si creatiile mele, si sper ca am reusit sa te "teleportez" in lumea fascinanta a Israelului:)
    Multumesc frumos!!

    08.02.2011, 21:28:48
  • isabela200578
    isabela200578

    Doamne se intampla numai ciudatenii ...acum cateva secunde tocmai am terminat de citit ce a scris bijouxdemonange iar acum a disparut.

    08.02.2011, 21:30:31
  • isabela200578
    isabela200578

    Face cineva vraji?:)))))

    08.02.2011, 21:30:52
  • lauraflore
    lauraflore

    vroiam sa-i multumesc Andrei pentru premiu si cand colo ...a disparut ce-a scris
    cred ca a fost in inchipuirea mea datorita oboselii...:)))

    08.02.2011, 21:32:29
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Am numarat si renumarat voturile... M-am gandit la diverse chestiuni ce tin de fair play si ce inseamna a fi client ( faptul de a intra intr-un magazin nu te face automat client!), insa din lipsa de timp si mai ales din dorinta de a nu strica buna dispozitie a mea si a tuturor, am decis sa las lucrurile asa si sa iau totul asa cum a picat. Cu toate astea chiar mi-as dori totusi, ca la urmatoarele concursuri sa fie reguli mai clare in ceea ce priveste votarea si calitatea de client, daca e nevoie chiar ca la copii mici. Altfel vom ajunge sa ne imbatam cu apa rece si sa ne invartim in acelasi cerc inchis :)

    In fine, lasand toate astea la o parte, am decis sa anunt si eu castigatorii, incepand cu alegerile personale, trecand prin votul public si ajungand in cele din urma la partea cea mai delicata: lista "clientilor"

    Dupa cum spuneam, am 3 categorii de premii:

    * categoria IMPRESII PERSONALE

    M-au impresionat in diferite moduri toate povestile si creatiile voastre si mi-as fi dorit sa pot sa ofer cate ceva fiecaruia dintre voi, insa tuturor nu va pot decat multumi din SUFLET pentru particica din sufletul fiecaruia pe care a-ti impartasit-o cu noi, cu mine! Sunteti oameni deosebiti si iubiti viata si pentru asta meritati totul!

    4 povesti si produse (sau poate chiar mai multe, unii avand mai multe creatii) mi-au ramas in suflet si anume:

    - povestea colierului lui JewelsWithLove: chiar nu am cuvinte, esti un om superb, complet si complex!
    - povestile Dianei: alaturi de piesele frumoase ce-ti ies din maini, povestile ce le insotesc sunt minunate si ma bucur ca ai avut parte de asemenea momente si iti doresc sa nu uiti niciodata ceea ce te face sa zambesti!
    -Dodo mi-e simpatica, face lucruri superbe si povesteste extraordinar! Imi place stilul, imi place ideea, imi place inima! Si imi plac culorile din colierul "Urme de Concediu"
    -BohemianSin: pur si simplu m-am indragostit de acel jurnal si chiar cred ca este absolut necesar in orice calatorie, fie ea oricat de mica, fie ea si doar stand pe canapea, sorbind dintr-o ciocolata calda si lasand inima si mintea sa zburde pe carari nebanuite :)

    Pentru voi, am pregatit cu drag, 4 pachetele cu furnituri (margele, accesorii si ceva decoratiuni) si sunt convinsa ca le veti folosi cu drag, indemanare, talent si imaginatie! (le gasiti aici, alaturi de descriere a continutului: www.breslo.ro/Product/Premiu-concurs-forum_296857)



    * Categoria VOT PUBLIC: In urma numararii voturilor, am descoperit ca pe locurile imediat urmatoare ultimei mentiuni acordate sunt de fapt 4 persoane (3 cu acelasi numar de voturi), asadar am decis sa acord 4 premii constand in 4 coliere realizate de mine urmatoarelor:

    Dodo - 14 voturi, intrarea in concurs nr. 10
    apollonia - 10 voturi, intrarea in concurs nr. 22
    zuzulicea - 10 voturi, intrarea in concurs nr. 29
    lizzie - 10 voturi, intrarea in concurs nr. 32

    Va alegeti fiecare colierul dorit, pe principiul primul veni, primul servit dintre :
    ~ www.breslo.ro/Product/Un-nou-inceput---premiu-concurs-forum_293727
    ~ www.breslo.ro/Product/Cand-soarele-apune---premiu-concurs-forum_293718
    ~ www.breslo.ro/Product/My-yesterdays-walk-with-me---premiu-concurs-forum_267052
    ~ www.breslo.ro/Product/Lumina-vietii---Colier---premiu-concurs-forum_260015

    Felicitari pentru creatii sunt absolut minunate toate!

    De altfel, mai am inca 2 premii de incurajare pentru ultimele doua clasate in concurs (evidetn cu numar de voturi 0, luate in ordinea inscrierii - adica ultimele 2 inscrise), constand in cate o pereche de cercei (la alegere, la fel in ordinea comenzii) pentru

    lauraflore (produsul nr. 16) in concurs
    si Blanitza (produsul mr 28 in concurs)

    premiile:

    www.breslo.ro/Product/Cercei-stralucitori---crem-bronz_179346
    www.breslo.ro/Product/Cercei-Volanele-Craiesei-Zapezii_172071

    * Premii la categoria CLIENTI: dupa cum am spus si la inceput, voi premia clientii cu numerele de ordine 1, 5, 9 si 13, astfel castigatorii sunt :

    BlackTulip
    anne24
    sanda55
    eugenia19832003

    Premiul consta in produse la alegere in valoare de 30 de lei din magazinul meu (in afara produselor din categoria premii si donatii)! Va astept cu drag si va multumesc pentru sustinere!

    Dupa cum am anuntat si mai devreme, voi acorda un premiu suplimentar, avand in vedere ca am numarat nu mai putin de 34 de conturi de cumparator care au votat.

    Asadar, lista clientilor din care voi extrage castigatorul unei BRATARI ZODIAC pe 3 spire (din magazin, daca este disponibila, sau la comanda pentru zodia dorita) este urmatoarea:

    1. Pupi
    2. simpet82
    3. rush
    4. christa
    5. fulvia
    6. casandra66
    7. miozotis
    8. klaudell
    9. lyzuca2004
    10. lanca
    11. Monnaria
    12. Chrys
    13. adibostiog
    14. NarcisaStan
    15. dlupea
    16. irinamocanu
    17. orex
    18. camialina
    19. roxigen
    20. maria-nadia
    21. alexa665
    22. medeea7
    23. gifi81
    24. bohemiancapture
    25. dandinela
    26. adelaidapatrascu
    27. nadinne
    28. henry
    29. carpalex
    30. biju

    Castigatorul este persoana cu numarul 10 din aceasta lista, nimeni alta decat draga noastra

    lanca!

    (Dovada: https://lh5.googleusercontent.com/_UwIaDCUtcAA/TVGaX7OAC9I/AAAAAAAAEqU/3i0EDZrONBg/s800/Captura%C5%A3i%20ecranul%20complet%2008.02.2011%20213220.jpg)

    Felicitari si te astept cu draga inima!

    Cum spuneam, poti alege fie dintre cele disponibile (www.breslo.ro/Shop/bijouxdemonange/bratari-zodiac_11179), fie una la comanda, special creata pentru tine (www.breslo.ro/Product/Bratara-Zodiac--la-comanda_296966)!


    Imi cer iertare daca am facut ceva greseli de scriere sau am scris numele mai putin exact! Va pup si av doresc o saptamana excelenta! Si nu in ultimul rand tin sa felicit castigatorii concursului si a tuturor premiilor oferite de mihaalex! Sunteti nemaipomeniti toti si meritati din plin! Sper ca a fost o editie placuta, aproape sufletului vostru si mai sper ca urmatoarele sa fie si mai frumoase!


    VA imbratisez cu drag,

    Andra

    08.02.2011, 21:35:39
  • isabela200578
    isabela200578

    Abracadabra...si a reaparut.:))))

    08.02.2011, 21:40:28
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Fetelor: vine si explicatia! Tocmai ce primisem mesajul mult asteptat cu privire la anumite conturi si am sters mesajul...
    scriindu-i Andreei (Cinnamon), mi-am dat seama ca nu are rost sa il sterg ci sa las lucrurile asa, cu singura modificare ca "clientul" castigator cu numele de sanda55 va fi scos de pe lista cu premii oferite de mine, deoarece este un cont fictiv, alaturi de alte 3 conturi: fulvia, casandra66 si miozotis si culmea, ale aceleiasi persoane (lucru confirmat de Luigi caruia ii mutlumesc pentru timpul acordat rugamintii mele).

    De asemeni, mai sunt si alte conturi indoielnice, insa acestea mi-au atras cel mai mult atentia din motive mai mult decat evidente :)

    Cum spuneam, nu are rost sa dau totul peste cap doar din cauza acestor lipse de fair play din partea unora, asadar castigatorii de la categoria clienti raman: BlackTulip,
    anne24
    si eugenia19832003,
    alaturi de lanca

    si inca un client pe care il voi alege la intamplare, dintre cei ramasi si anume cel cu numarul 19 din lista scrisa mai sus din care sunt taiate cele 3 conturi amintite mai sus si cel al lancai (nu o mai scriu din nou, fiindca deja de 10 minute trebuia sa fiu plecata), deci

    gifi81

    Zilele urmatoare voi lua legatura cu fiecare in parte :)

    Imi pare rau ca s-a intamplat asa, cum am spus si in mesajul precedent, chiar e nevoie de reguli in plus!

    Va pupacesc si vorbim cat de curand! Acum fug!
    Noapte buna!

    08.02.2011, 21:46:20
  • DeianeiraJewellery
    DeianeiraJewellery

    Felicitari tuturor! Vad ca s-au precipitat un pic lucrurile pe aici dar pana la urma cu gratie s-a rezolvat totul. Inca o data felicitari concurentilor, organizatorilor si fetelor care au intretinut atmosfera

    08.02.2011, 22:07:58
  • isabela200578
    isabela200578

    Ce urat...at trebui renumarate voturile?poate clasamentul va fi altul.

    08.02.2011, 22:22:49
  • tonycat
    tonycat

    Multe felicitari castigatorilor! Astept cu nerabdare urmatoarea editie! O seara frumoasa tuturor!

    08.02.2011, 22:30:05
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Isabela, nu este necesara renumararea voturilor, nu influenteaza cu nimic clasamentul castigatorilor....

    08.02.2011, 22:55:26
  • isabela200578
    isabela200578

    M-am uitat si eu acum.Nu era nici o suparare daca se modifica clasamentul..cel putin pentru mine...nu.

    08.02.2011, 22:58:32
  • BohemianSin
    BohemianSin

    Ange, ti-am zis vreodat' ca je t'aime?;;)

    08.02.2011, 23:01:31
  • zuzulicea
    zuzulicea

    Wow, cate s-au mai intamplat de cand n-am mai vizitat forumul. :) Felicitari tuturor castigatorilor, multumesc din suflet mihaalex pentru premiul acordat, sunt foarte incantata ca ti-a placut colierul meu. Multumesc Andra, gestul tau de a oferi atatea premii este admirabil.
    astept cu nerabdare urmatoarea tema, mai ales ca voi fi in vacanta si o sa am mult timp la dispozitie sa-mi regasesc inspiratia. Va pup!

    08.02.2011, 23:03:33
  • isabela200578
    isabela200578

    Va doresc o noapte linistita.Maine va veni si urmatoarea tema de concurs :)

    08.02.2011, 23:08:29
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Andra,multumesc din inima pt premiu!!Stii ca ai toata consideratia mea atat pt creatiile tale,cat si pt sufletul care se potriveste manusa acelor minunatii (ca la majoritatea creatoarelor,dealtfel,dar pe tine am ajuns sa te cunos putin mai bine!)Iar premiul il voi dedica in intregime scumpului meu socru,un om care a avut un milion de momente de mare cumpana in viata lui,dar,Dumnezeu L-a iubit atat de mult,incat a trecut de toate si a ajuns la frumoasa varsta de 82 de ani!!!
    Multumesc Andra,pupici si imbratisari!
    Isabela,felicitari (din nou) si astept cu nerabdare noua tema de concurs!Nu stiu de ce cred ca va aduce parfum de romantism si adieri de dragoste pe aici...

    09.02.2011, 01:12:39
  • Apollonia
    Apollonia

    Uau, Andra! ce surpriza! nici nu ma asteptam! mersi mult, esti o dulce ca te-ai gandit si la noi!

    09.02.2011, 07:14:08
  • dodo
    dodo

    Sa fii gazda unui concurs inseamna mult:
    -atentie si aplecare catre cel care-ti "calca pragul"
    -finete
    -caldura
    -rabdare
    -inspiratie
    -generozitate
    si multe altele...
    Andra ai demonstrat inca o data toate acestea pe care le-am vazut si apreciat.
    Iti multumesc mult, mult pentru premii si nu numai. Stii vorba aia" cine se aseamana se aduna" ...
    Colierul va ocupa un loc de cinste in caseta mea si ma va insoti in unele din drumurile mele..
    Te pup.

    09.02.2011, 07:46:53
  • isabela200578
    isabela200578

    Jewelswithlove citesti cumva in stele? :))))

    09.02.2011, 07:52:00
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Mai stii????????Te-i pomeni ca sunt Nostradamus cu fusta!:))))))))Hmmmmm...n-ar fi rau.....

    09.02.2011, 08:09:06
  • KilyenJozsef
    KilyenJozsef

    M-am uitat si eu dupa ce sa zis Andra/bijoux si nu trebuie neaparat sa fii Sherlock Holmes ca sa vezi.
    Eu propun ca sa numim pe Andra ca judecatorul concursurilor.
    Si inca ceva ce am uitat pana acum, multumesc foarte mult pentru organizare si pentru voturile primite!

    09.02.2011, 08:22:19
  • isabela200578
    isabela200578

    Nu stiu cat de romantica este tema mea...sper insa sa fie pe placul vostru :P

    09.02.2011, 08:45:25
  • blanitza
    blanitza

    Draga Andra, este absolut de exceptie implicarea si sufletul pe care l-ai pus in desfasurarea aproape perfecta a acestui concurs, multumesc din suflet pentru premiul oferit cu-atata generozitate, cerceii sunt superbi, i-am ales deja, si as vrea sa-ti mai spun ca nici nu stiu un mai potrivit nickname pentru tine decat - Mon Ange!!!!

    09.02.2011, 09:32:42
  • isabela200578
    isabela200578

    Felicitari tuturor castigatorilor!Acum nici nu stiu daca am castigat pe drept sau nu, sa ma bucur sau nu...am indraznit insa sa propun urmatoarea tema de concurs.
    Toti participantii au avut creatii frumoase, mie mi-a placut in mod special creatia monicai sandica..poate pentru ca lucram in acelasi stil :)))
    Felicitari inca o data tuturor.

    09.02.2011, 10:01:06
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Isabela,ca sa fii cu inima impacata,am numarat voturile fara a mai lua in calcul conturile fictive enumerate de Andra!Nu s-a modificat absolut deloc situatia primelor 6 locuri,deci,ai castigat fara nici o urma de indoiala!

    09.02.2011, 11:45:30